Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Командир “Летун”: СИТУАЦІЯ ДОВКОЛА “ТОРНАДО” – ЦЕ УДАР ПО ВСЬОМУ ДОБРОВОЛЬЧОМУ РУХОВІ

Командир “Летун”: СИТУАЦІЯ ДОВКОЛА “ТОРНАДО” – ЦЕ УДАР ПО ВСЬОМУ ДОБРОВОЛЬЧОМУ РУХОВІ

19 июня 2015 0 Comments

Дії представників влади відносно підрозділу «Торнадо» абсолютно не вкладаються в рамки здорового глузду, зате легко пояснюються логікою самозбереження антинародного режиму. Ці дії – ніщо інакше, як удар по українському добровольчому руху в цілому.

Що таке добровольчий рух з позицій нинішньої влади?
По-перше, це перешкода для реалізації «договорняків» з Москвою, а також донецькою регіоналівською «знаттю». По-друге, це перешкода для реалізації кримінально-бізнесових інтересів окремих представників режиму (нагадаю, що «серйозні проблеми» у «Торнадо» почалися після того, як його бійці стали на заваді руху контрабанди). По-третє, це політичні конкуренти. У патріотів немає коштів, аби на кожних виборах одурманювати населення, заставляти всю країну біл-бордами, засипати кожну пенсіонерку «гречкою». Зате, жертовно захищаючи Батьківщину, вони здобувають все більшу підтримку населення. Це також дуже сильно непокоїть нашу «демократичну владу».

Надзвичайно цинічно відносно бійців «Торнадо» висловився замісник Генпрокурора Анатолій Матіос, який заявив, що близько семидесяти бійців роти є неоформленими, а також серед бійці чимало людей із судимостями. Виходить, у тому, що неоформлені бійці воюють на сході і ризикують, загинувши, залишити власні родини без джерела прибутків, немає нічого поганого. Зате коли з тим чи іншим добровольчим формуванням виникають проблеми, завжди можна використати цю неоформленість як козир.
Те ж саме і з судимостями. На фронт ідуть найрізноманітніші люди. Серед них є і певний відсоток засуджених. Як командиру ДУК ПС, мені ця ситуація добре знайома. І я не бачу нічого поганого в тому, що дехто, припустившись в житті помилки, прагне реабілітуватися в очах рідних і перед самим собою, прагне повернутися додому з перемогою або, принаймні, загинути героєм. Натомість для влади це лише «м’ясо», яке можна використати, а потім «списати».

Серед добровольців так само, як і серед армійців можуть виявитися люди, що йдуть під час війни на злочини. Йдеться саме про кримінальні злочини, а не про адекватні під час війни дії по нейтралізації ворогів. Таких людей потрібно виявляти, судити, карати. Я не знаю, чи є такі люди серед бійців роти «Торнадо». Якщо є – то потрібно затримувати конкретно їх, а не ліквідовувати боєздатний підрозділ в цілому.
Влада як ніхто інакший мала би бути зацікавленою у виявленні злочинців і в справедливому, відкритому слідстві та суді. Проте у неї, як я вже зазначав, своя логіка…
Зараз ми бачимо, що режим по відношенню до добровольчих формувань діє хитро і підступно, поєднує інформаційні, силові і юридично-кримінальні методи. Виступити одночасно проти всього добровольчого руху він не наважується, тому діє поетапно.

Тому кожен патріот повинен розуміти, наскільки важливою є підтримка добровольчого руху збоку суспільства. Йдеться про акції протесту, юридичну і матеріальну підтримку, максимальний інформаційний розголос. Сьогодні українцям потрібно бути згуртованими у боротьбі не лише з зовнішнім, але і внутрішнім ворогом!
Слава Україні!
Командир ДУК ПС Андрій Стемпіцький «ЛЕТУН»

Джерело: ps-zahid.info

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *