Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Мешканців Новомосковська навмисно заводять в оману.

Мешканців Новомосковська навмисно заводять в оману.

25 июня 2015 0 Comments

У випуску газети «Новомосковська правда» №21 від 28 травня 2015 року статтею «Кого у Новомосковську возитимуть безкоштовно» редакція видання вводить в оману своїх читачів повідомленням про те, що «З наступного понеділка, 1 червня, більшість пільгових категорій новомосковців позбудеться права на безплатний проїзд у міському транспорті». Залишається здогадуватися, свідомо дезінформується громадськість міста чи автор статті (яка, до речі, без підпису) просто помиляється, не подбавши про глибше вивчення законодавчої бази. Але, у будь-якому випадку, вважаємо за необхідне заспокоїти новомосковців: право на безкоштовний проїзд пільговиків на сьогодні  забезпечене чинними постановами Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року №354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування» та від 16 серпня 1994 року №555  «Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року №354». Тож, міська влада, працюючи чітко в межах законодавчого поля, забезпечить виконання зазначених нормативних документів.

От тільки шкода, що в межах законодавчої бази не орієнтується людина, яка представляє інтереси нашої громади в обласній раді. При висвітленні важливого питання соціального захисту населення у коментарі до зазначеної статті депутат обласної ради Сергій Рєзнік дозволив собі бути поверхневим і неточним, мимохідь маніпулюючи повноваженнями різних гілок влади у питанні «хто їздитиме безкоштовно, і чи їздитиме взагалі». І, навіть зауваживши, що Кабміном вирішено питання збереження фінансування пільгового проїзду з держбюджету, депутат все одно «переконаний, що треба невідкладно виділяти  кошти» з міського бюджету. Для чого? Чи не збирається сам Сергій Рєзнік (а не міська влада, як він пише)  таким чином «пустити людям пил в очі» якимись красивими акціями? До речі, жодний закон не перекладає на місцеві бюджети обов’язок  компенсувати пільговий проїзд громадян. Тоді і стає зрозумілим  такий спосіб  депутата «допомогти»  збіднілим новомосковцям та цінність і зміст розробленого положення про пільговий проїзд, над яким працюють «мої колеги-юристи та група депутатів міської ради». Попереду місцеві вибори, потрібні голоси пільговиків, і неважливо,  яким чином вводити їх в оману, аби був привід. А спосіб є – приватна газета, приватна типографія, безграмотний  журналіст-письменник та інші важелі.

Новомосковці  дійсно збідніли понад 4 роки назад, коли при безпосередній участі теперішнього депутата обласної ради Рєзніка Сергія Олександровича за допомогою сумнівних операцій було продане майно міської територіальної громади і 146 об’єктів комунальної власності перейшли за копійки у родини родичів та знайомих  Рєзніка. Заслужений  юрист зробив свою справу і тепер продовжує надавати пільги, перекреслюючи всі вимоги  бюджетного законодавства, не чекаючи  нового бюджетного року,  роздає пільги у поточному.

Що стосується виконання дохідної частини місцевого бюджету,  то вона дійсно виконується з перевиконанням і  саме це не подобається  пану Сергію. Щонеділі на офіційному сайті  Новомосковської міської ради публікується інформація щодо виконання бюджету міста, а також про фінансування затверджених депутатами міської ради цьогорічних  заходів. Виявляється,  що бажання користуватися  зазначеною інформацією відсутнє, бо вона не на користь Сергія Рєзника.

Пройде невеликий час і ми з вами станемо свідками того, як цей борець за  добробут і пільги для збіднілих новомосковців  претендуватиме на  керівні посади Новомосковської територіальної громади. Тож, будемо обережні, і вибір за  нами.

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *