Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

В Новомосковську супермаркет «ВАРУС» торгує простроченими продуктами (ВІДЕО)

В Новомосковську супермаркет «ВАРУС» торгує простроченими продуктами (ВІДЕО)

13 июля 2015 1 Comment

Новомосковська телерадіокомпанія «Самарь» провела рейд в найбільшому супермаркеті міста. За словами організаторів данного рейду, до них неодноразово зверталиь жителі міста з проханням освітити проблему продажу прострочених продуктів в супермаркеті «ВАРУС». Як проходив рейд та, що було виявлено, рекомендуємо вам подивитися.

Після побаченого, мимоволі приходиш до думки, що побільше потрібно таких рейдів, щоб супермаркети припинили обманювати і труїти мешканців міста Новомосковська.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Comments

 1. Прес-служба мережі супермаркетів VARUS
  15 июля 2015 - 7:05

  Шановні редакція та читачі сайту,
  дійсно, протягом перевірки у супермаркеті VARUS у місті Новомосковськ журналісти виявили прострочені продукти та деякі правила порушення упаковки товару.
  Ми вдячні представникам телеканалу за конструктивну критику та уважність до якості товарів та послуг, які представлені на ринку продуктового роздробу.
  Хочемо проінформувати вас, що подібні ситуації трапляються дуже рідко в мережі супермаркетів VARUS. Адміністрація супермаркету врахувала усі зауваження та докладе максимум зусиль, щоб виправити усі недоліки в роботі супермаркету. Надалі ми будемо проводжувати уважно відслідковувати строки зберігання товарів, представлених в усіх наших супермаркетах, та обов’язково проведемо додатковий інструктаж із працівниками.
  Мережа супермаркетів VARUS завжди відкрита до коментарів та пропозицій покупців. Якщо у вас з’являються питання та зауваження, звертайтесь по телефону гарячої лінії 0800 3070 80 або залиште свою заявку на сайті http://varus.ua/new/pokupatelyam/ostavit-predlozheniya-i-zamechaniya.html

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *