Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Прес-служба мережі супермаркетів “VARUS”

Прес-служба мережі супермаркетів “VARUS”

16 июля 2015 0 Comments

Шановні редакція та читачі сайту “Місто на Самарі”,
дійсно, протягом перевірки у супермаркеті VARUS у місті Новомосковськ журналісти виявили прострочені продукти та деякі правила порушення упаковки товару.
Ми вдячні представникам телеканалу за конструктивну критику та уважність до якості товарів та послуг, які представлені на ринку продуктового роздробу.
Хочемо проінформувати вас, що подібні ситуації трапляються дуже рідко в мережі супермаркетів VARUS. Адміністрація супермаркету врахувала усі зауваження та докладе максимум зусиль, щоб виправити усі недоліки в роботі супермаркету. Надалі ми будемо проводжувати уважно відслідковувати строки зберігання товарів, представлених в усіх наших супермаркетах, та обов’язково проведемо додатковий інструктаж із працівниками.
Мережа супермаркетів VARUS завжди відкрита до коментарів та пропозицій покупців. Якщо у вас з’являються питання та зауваження, звертайтесь по телефону гарячої лінії 0800 3070 80 або залиште свою заявку на сайті http://varus.ua/new/pokupatelyam/ostavit-predlozheniya-i-zamechaniya.html

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *