Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Земельну ділянку по вул. Радянській в районі будинку 32 повернуто територіальній громаді

Земельну ділянку по вул. Радянській в районі будинку 32 повернуто територіальній громаді

27 июля 2015 0 Comments

Про це стало відомо з рішення Господарського суд Дніпропетровської області по справі від 10.06.14р. № 904/172/14.

Суть питання полягає у тому, що Дніпропетровська прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері звернулась до господарського суду Дніпропетровської області з позовною заявою до ПАТ “Дніпропетровське обласне підприємство автобусних станцій” та Новомосковської міської ради щодо визнання недійсним рішення Новомосковської міської ради від 02.09.2010 року № 973, відповідно до якого земельну ділянку по вулиці Радянській, районі житлового будинку № 32 передано у користування ВАТ “ДОПАС”. Прокуратура вимагала  повернути вищезазначену земельну ділянку територіальній громаді міста Новомосковська у стані придатному для використання, а саме вільної від споруд.

У свою чергу ПАТ “Дніпропетровське обласне підприємство автобусних станцій” позовні вимоги не визнав, проти позову заперечував, наполягав на законності рішення Новомосковської міської ради та вказував на підстави зайняття земельних ділянок.

Судові засідання тривали майже пів року, а враховуючи складність обставин спору було призначено колегію з трьох судді.

З урахуванням вимог чинного законодавства Господарським судом Дніпропетровської області встановлено, що позовні вимоги є обґрунтованими і такими, що підлягають задоволенню у повному обсязі. Апеляційна та касаційна інстанції залишили вищезазначене рішення без змін.

На виконання рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 10.06.14р. № 904/172/14 минулого тижня у міськвиконкомі за участі міського голови Сергія Мороза, його заступників та начальника ВДВС Новомосковського МРУЮ Олександра Мироненка відбулося спільне засідання, у ході якого визначено спеціалістів, котрі будуть звільняти земельну ділянку від споруди.  Крім того, у разі примусових виконавчих дій розглянуто можливість проведення опису майна та визначено відповідального зберігача.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *