Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Підсумки проведення серпневої педагогічної декади -2015

Підсумки проведення серпневої педагогічної декади -2015

4 сентября 2015 0 Comments

Початок навчального року для освітян Новомосковська ознаменувався проведенням традиційної серпневої декади. Основною її метою було підведення підсумків діяльності у 2014-2015 навчальному році, визначення перспектив на майбутнє, підготовка до організованого початку 2015-2016 навчального року.

У рамках декади відбувся ряд заходів, основні з яких – участь освітян Новомосковська в обласних і міських педагогічних конференціях, секційних засіданнях методичних об’єднань.

18-19 серпня 35 педагогічних працівників нашого міста взяли участь у 28 обласних секційних засіданнях. Під час їх проведення велика увага відводилась забезпеченню реформування освіти, модернізації науково-методичної роботи через впровадження сучасних навчально-виховних технологій, підвищенню професійної майстерності, національно-патріотичному вихованню підростаючого покоління та іншим пріоритетним напрямкам у роботі педагогів.

На секційних засіданнях перед освітянами Дніпропетровщини з доповідями по своїх напрямках роботи виступили і педагоги нашого міста. Це – Походєєва Л.О., заступник директора з НВР, вчитель світової літератури та художньої культури колегіуму №11, В’язанкіна Н.Є., вихователь-методист ДНЗ №10 «Дюймовочка»,  Патрижна І.М., вчитель-логопед ДНЗ №10 «Дюймовочка», Тесла І.А., завідувач бібліотекою СЗШ № 2, Лісняк Л.С., вчитель-логопед КЗ «ННМК».

26 серпня педагоги Новомосковська зібралися на традиційні засідання міських методичних об’єднань,  на яких методисти КЗ «ННМК» та керівники предметних методичних об’єднань акцентували увагу присутніх на концептуальних положеннях проекту Закону України «Про освіту», ознайомили їх із пакетом нових нормативно-правових документів на 2015-2016 навчальний рік, надали рекомендації стосовно особливостей, змін у викладанні предметів у відповідності з новими навчальними програмами для 4 та 7 класів.  Також учителі отримали  методичні рекомендації щодо проведення Першого уроку, впровадження Концепції національно-патріотичного виховання у навчально-виховний процес та реалізації нового обласного науково-методичного проекту «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства».

Рекомендації, підготовлені КЗ «ННМК» на 2015/2016 навчальний рік,  були опубліковані у спецвипуску «Методичного порадника» та розміщені на сайті методичного кабінету.

        28 серпня на базі колегіуму №11 відбулася щорічна міська педагогічна конференція. В її роботі  взяли участь міський голова С. А. Мороз, заступник міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку.

соціально-культурної сфери І.С.Калюжна, заступник міського голови, начальник фінансового управління Т. Д. Дакова.

З привітальним словом до учасників конференції звернувся міський голова С. А. Мороз. Він висловив вдячність педагогам за терпіння, мудрість, сумлінність у  вихованні підростаючого покоління та побажав нових творчих здобутків.

Начальник управління освіти Н.І. Падашуля у своїй доповіді проаналізувала розвиток дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста у 2014-2015 навчальному році, підвела підсумки підготовки навчальних закладів до роботи в новому навчальному році, накреслила завдання на перспективу. Наталія Іванівна висловила щиру подяку педагогам за невтомну працю, професіоналізм, побажала їм творчих успіхів, подальшого удосконалення педагогічної майстерності та злагодженої, скоординованої роботи у новому навчальному році.

Досвід роботи своїх навчальних закладів з національно-патріотичного виховання підростаючого покоління  перед колегами презентували Г.В. Казакова, заступник директора НВК №1, та Н.Є. В’язанкіна, вихователь-методист ДНЗ №10 «Дюймовочка».

З основними напрямками науково-методичного забезпечення навчально-виховного процесу учасників конференції познайомила завідувач КЗ «ННМК» О.А. Амеліна.

В урочистій атмосфері міський голова С.А.Мороз вручив подяки керівникам навчальних закладів міста за якісну підготовку закладів до нового навчального року.

За результатами серпневої конференції працівників освіти була ухвалена резолюція та визначено комплекс заходів на 2015-2016 навчальний рік.

 

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *