Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Представник Петра Порошенко порушує закон України?

Представник Петра Порошенко порушує закон України?

7 сентября 2015 0 Comments

На днях громадська організація міста Новомосковськ «центр громадських ініціатив міста Новомосковська» звернулася з письмовою заявою до очільника міста Сергія Мороза, з проханням прийняти необхідні мiри відносно порушника діючого законодавства України секретаря міськради Бориса Мазура.

 

Нагадаємо читачам що секретар Новомосковської міської ради Борис Мазур  є офіційним представником Петра Порошенко у місті Новомосковськ, входить в політраду міського осередку партії «Солідарність», яка належить пану Порошенко.

 

Повний текст заяви:

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

«ЦЕНТР ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ МІСТА НОВОМОСКОВСЬКА»

51200, Україна,   Дніпропетровська обл. м. Новомосковськ, вул. Радянська, 32 кв. 2

діє відповідно до ст. 16 Закону України «Про громадські об’єднання»

реєстраційний № 1406340 тел. (067)563-37-00,  e-mail: go.cgimn@gmail.com

03 версеня 2015р.02/03-09________

На № _______ від _____________

Новомосковсьму міському голові 

Мороз С. А.

вул. Радянська, 14

м. Новомосковск, 51200

 

Шановний Сергію Анатолійовичу

 

Відповідно до положень пп. б), в) п.1 ч. 1 ст. 4  Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»  N 3206-VI від  07.04.2011р. «Суб’єктами відповідальності за корупційні правопорушення є: особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування: депутати місцевих рад; посадові особи місцевого самоврядування

У свою чергу, п. 3 ч. 1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»  N 3206-VI від  07.04.2011р. зазначено, що: «Особам, зазначеним у пунктах 1-3 частини першої статті 4 цього Закону, забороняється використовувати свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди або у зв’язку з прийняттям обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб, у тому числі: неправомірно втручатися в діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування або посадових осіб»

Постановою  Дніпропетрвоського апеляційного адміністративного суду від 08 квітня 2015року, у справі № 183/3795/14(2а/183/214/14), (Реєстраційний номер в Єдиному державному реєстрі судових рішень: 44753432, інтернет адреса – http://reyestr.court.gov.ua/Review/44753432), за позовом Новомосковського міського голови Мороза Сергія Анатолійовича до секретаря Новомосковської міської ради Мазура Бориса Васильовича, про визнання дій неправомірними, скасування розпоряджень, було частково задоволено позов Новомосковського міського голови Мороза Сергія Анатолійовича до Секретаря Новомосковської міськоїради Мазур Бориса Васильовича про визнання протиправними та скасування розпоряджень.

А саме

«Визнано  протиправними та скасувано розпорядження Секретря Новомосковсьгої міскої ради Мазур Бориса Васильовича б/н від 20 травня 2014 року “Про скликання позачергової сесії Новомосковької міської ради” та від 10 червня 2014 року “Про скликання другого засідання позачергової 45 сесії Новомосковської міської ради 6-го скликання”.

ПРОСИМО:

Прийняти до уваги наведені вище обставини та повідомити про заходи вжиті до секретаря Новомосковської міської ради за вищевказане порушення своїх посадових обов’язків,  даної ним присяги та Закондаства України.

Про наслідки розгляду даного звернення просимо проінформувати нашу громадську організацію письмово, в порядку та строки встановлені чинним законодавством України, нарочно, через нашого  представника.

Телефон для зв’язку із ним (067)563-37-00

 

 

 

 

ОСОБА УПОВНОВАЖЕНА НА

ПРЕДСТАВНИЦТВО ГРОМАДСЬКОЇ

ОРГАНІЗАЦІЇ БЕЗ ДОВІРЕНОСТІ                                                                                В. П. ПРОБАЧАЙ

Вважаємо що міська влада та особисто Петро Порошенко знайде час розібратися з горе представником Борисом Мазуром.

Місто на Самарі

http://nmsk.dp.ua/obshestvo/1884-pokarati-ne-mozhna-pomiluvati.html

image

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *