Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У нічному клубі Новомосковська сталося вбивство.

У нічному клубі Новомосковська сталося вбивство.

20 марта 2023 0 Comments

Вчора,  у нічному клубі Новомосковська “ПЕНТАГОН” на Дніпропетровщині, сталося жорстоке вбивство молодого хлопця. За даними правоохоронців, двоє чоловіків посварилися між собою, один з них дістав пістолет та вистрелив в груди іншому на очах у присутніх.

21-річний, Плямко Ростислав Васильович, від вогнепального поранення помер у лікарні. Правоохоронці зловмисника затримали. Вбивцею виявився 29-річний раніше судимий за хуліганство та незаконне поводження зі зброєю місцевий мешканець.

Одразу після першого пострілу власник закладу вивів стрілка через запасний хід. Після цього в приміщенні пролунало ще два постріли.

— Вийшовши з клубу, вбивця підійшов до поліції й попросив відвести його додому, наче нічого не трапилось. Ми з друзями це помітили і одразу вказали на вбивцю. Після того як поліція забрала вбивцю, власник “Пентагону” підійшов до нас і почав вмовляти зам’яти цю справу, — написав свідок вбивства.

Шановні читачі, зверніть увагу на те, що під час комендантської години їздять такси, ходять люди та роблять і робили нічні клуби. В державі війна, а в Новомосковську випивають, гуляють та відпочивають.

Як ви вважаєте, хо за цим стоїть, хто “кришує” нічні клуби, бандитів, наркоманію та проституцію?

У Новомосковську добре знають хто “кришує”, але вони в погонах і у них зараз влада та закони в руках.

Нагадаємо читачам, що у Новомосковську такі випадки не поодинокі. Незважаючи на воєнний стан, в Новомосковську працювали та продовжують працювати нічні клуби де процвітає бандитизм, наркотики та проституція. Стосовно реакції від правоохоронних органів Новомосковська очікувати не варто!

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *