Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Радник Януковича звинуватив його у зраді

Радник Януковича звинуватив його у зраді

17 апреля 2013 0 Comments

Радник президента Валерій Коновалюк покинув лави Партії регіонів.

Про це сам політик повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Ось і все! Я вже не радник президента України… І нічого мене вже рік не пов’язує з Партією регіонів… Мені нема чого більше радити Віктору Януковичу…”, – написав Коновалюк

“Всі мої численні звернення та документи про ситуацію в країні, про провальну і неефективну економічну політику, про відсутність реальних реформ, про масштаби корупції та зловживань, про низький рівень виконавчої влади та дисципліни і багато-багато… Те, що відбувається сьогодні (і про це я неодноразово попереджав), – це прямий шлях до кризи і банкрутства країни, це повна відмова від обіцянок і зобов’язань, даних три роки тому, і зрада тих, хто багато років надавав підтримку і вірив у розвиток і процвітання України!!!” – наголосив Валерій Коновалюк.

46-річний Валерій Коновалюк був народним депутатом України протягом трьох скликань, починаючи з 1998 року, на останніх парламентських виборах не балотувався.

У 1999 році вступив у  Партію регіонів, у 2005 році – очолив партію “Трудова Україна”, яка у 2007 році об’єдналася з Партією регіонів.

Тривалий час Коновалюк був членом президії політради Партії регіонів – керівної верхівки партії. У червні 2010 року Віктор Янукович призначив Коновалюка своїм позаштатним радником.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *