Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Регіонали на Дніпропетровщині вступили до лав «Стоп цензурі»

Регіонали на Дніпропетровщині вступили до лав «Стоп цензурі»

26 марта 2013 0 Comments

Народний депутат Микола Солошенко, депутат Дніпропетровської обласної ради Сергій Рєзнік, депутат Новомосковської міської ради Сергій Коцюра, які є обранцями від Партії регіонів, виступили від гаслами та з використанням логотипу громадського руху «Стоп цензурі» у місцевій газеті.

Про це стало відомо з газети «Новомосковська правда» № 22 від 20 березня 2013 року.

Весь номер видання був присвячений звинуваченню вказаними «регіоналами» свого однопартійця, мера Новомосковська Сергія Мороза, у цензурі.

«Міський голова намагається перетворити газету у комунальне підприємство, щоб люди не чули про недоліки в його діяльності», – цитує газета Сергія Коцюру.

Також у вказаному випуску газети для оцінки місцевої ситуації  були використані коментарі голови НСЖУ Олега Наливайка, які є компіляцією цитат з різних джерел, наданих з різних приводів.

Таким же чином були представлені цитати медіаюриста Тетяни Котюжинської.

У телефонній розмові  Тетяна Котюжинська підтвердила, що коментарів газеті «новомосковська правда» вона не давала.

«Згідно з законом «Про авторське право і суміжні права» це може стати приводом для майбутніх позовів за порушення авторських прав», – прокоментував на умовах анонімності інший медіаюрист.

За протоколом, наданим фінансовим управлінням Новомосковської міської ради, газета «Новомосковська правда» вчинила бюджетне порушення, що не дозволяє надати фінансування з бюджету на 2013 рік до висновків, наданих за результатами перевірки КРУ.

Як відомо, народний депутат Микола Солошенко голосував за прийняття законопроекту № 11013 депутата Віталія Журавського, яким планувалося запровадити кримінальну відповідальність за наклеп та проти якого активно виступав громадських рух «Стоп цензурі».

Нардеп Микола Солошенко знаходиться у сфері впливу Віктора Пінчука та був директором заводу «Інтерпайп НТЗ» до обрання народним депутатом.

Нагадаємо, 1 березня під час вступного слова Президента України Віктора Януковича на прес-конференції декілька членів руху “Стоп цензурі!” вдягли маски з його портретом.

Источник: http://nmsk-segodnya.dp.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *