Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Скандальний підприємець порушує об’єкт благоустрою Новомосковська

Скандальний підприємець порушує об’єкт благоустрою Новомосковська

6 апреля 2013 0 Comments

Приватний підприємець Бабарика руйнує тротуарну плитку в центрі Новомосковська, поблизу магазину «Харчі» по вул. Комсомольська, 7.

Про це стало відомо від власнику магазину «Харчі» Валентини Туз.

«6 квітня о 08:30 ранку мені подзвонили працівники магазину «Харчі» і повідомили про демонтаж плитці невідомими особами на прилеглій до магазину території (літньому майданчику)», – розповідає Валентина Туз.

«Протягом півгодини я виїхала на місце. Дана земельна ділянка за договором оренди нікому не належить, і відноситься до власності міста. Опитавши невідомих осіб, демонтують плитку, стало відомо, що вони виконують роботи за вказівкою ПП Бабарика», – продовжила вона.

«Незабаром приїхав сам Бабарика, але ніяких документів на територію і на плитку у нього не було. Виявляючи свою громадянську позицію, мною була написана заява в міліцію і внесено до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань. Після чого на місце прибула слідчо-оперативна група. У результаті «шушукання» в стороні міліція дала добро на демонтаж плитки, пояснюючи це тим, що оскільки ні в кого ніяких документів немає, то відповідальність за даним фактом буде нести Бабарика перед органами місцевого самоврядування», – пояснила ситуацію приватний підприємець Туз.

Новомосковська міліція відзначила, що заява від ПП Туз прийнята, слідство з цього питання ведеться.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у ПП Бабарика має незаконно встановлені кіоски, у яких здійснюється торгівля тютюновими та алкогольним напоями, продуктами харчування та промисловими товарами без дозволів на торгівлю та на санітарних висновків. При цьому покупці скаржаться на те, що продукти часто продаються з минулим терміном придатності, неякісні, овочі лежать просто на землі без піддонів, а м’ясо обвітрене.

Також відомо, що 20 квітня у Новомосковську відбудеться міський суботник у рамках загальноукраїнського Дня довкілля. Усім підприємствам незалежно від форм власності рекомендовано взяти участь у благоустрої міста.

Джерело: nmsk-segodnya.dp.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *