Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У Житомирі облраду брали штурмом, щоб змусити скасувати передачу землі Фірташу

У Житомирі облраду брали штурмом, щоб змусити скасувати передачу землі Фірташу

9 апреля 2013 0 Comments

Житомирська обласна рада скасувала дозвіл на розробку титанових родовищ. Попередньо дозвіл отримали структури Дмитра Фірташа. Щоб досягнути цього, місцеві жителі сьогодні були змушені штурмувати ОДА.

На пікет сесії прийшло майже 300 людей.

Спершу Житомирська ОДА спробувала відкласти розгляд справи до травня. Однак розлючений натовп розбив скло біля вхідних дверей облради, після чого 10 протестувальникам таки дозволили зайти у сесійну залу.

В присутності цих людей губернатор Сергій Рижук закликав скасувати дозвіл, наданий раніше компанії НАК “Надра України”.

Рішення про скасування таки було прийняте.

Як повідомляє “Дзеркало тижня”, скандал навколо проекту з видобутку титанової руди у Житомирській області триваєкілька місяців.

Раніше за погодженням ОДА в 3 районах області “Житомирбуррозвідка”, яка є дочірнім підприємством компанії Дмитра Фірташа “Надра України”, мала починати видобуток руди.

Однак місцеві жителі запротестували. Вони були переконані, що їм не виплатять компенсацій за землю, а розробка родовища знищить місцеву екосистему.

До слова, ще один бізнес-проект Дмитра Фірташа – купівля Лисичанського нафтопереробного заводу. Попередня спроба купити підприємство не була успішною. Купити завод Фірташ планував ще наприкінці літа минулого року, а до листопада – навіть запустити виробництво. Утім, угоді завадило те, що “Роснефть” купила завод ТНК-ВР, який на той час був власником Лисичанського заводу.

Джерело: Джеркало тижня

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *