Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ЕСТРАДНО-ЦИРКОВА СТУДІЯ «МЕЛАНЖ-АРТ» З НОВОМОСКОВСЬКА ВИБОРОЛА ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ

ЕСТРАДНО-ЦИРКОВА СТУДІЯ «МЕЛАНЖ-АРТ» З НОВОМОСКОВСЬКА ВИБОРОЛА ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ

18 декабря 2019 0 Comments

13 по 15 грудня 2019 року, у м. Днипро, проходив IX Міжнародний фестиваль-конкурс дитячого та юнацького естрадно-циркового мистецтва «Яскрава арена Дніпра–2019», участь в якому брали юні артисти з Новомосковської зразкової естрадно-циркової студії «Меланж-Арт».

для інформації: Фестиваль «Яскрава арена Дніпра» — це змагання молоді у майстерності за звання найкращого на професійній арені. Цього року на них зібралася рекордна кількість дітей – пів тисячі юних майстрів циркового мистецтва з 14 областей України, а також представники Литви, Молдови, Білорусі та Німеччини.

Протягом двох днів учасники демонстрували свої уміння у традиційних циркових видах мистецтва: повітряна і партерна гімнастика, жонглювання, еквілібр, каучук, акробатика, оригінальний жанр. 15 грудня відбувся гала-концерт і нагородження переможців.

Міська Новомосковська зразкова естрадно-циркова студія «Меланж-Арт» потрапила до числа переможців та була нагороджена медалями, пам’ятним кубком, а також отримала дипломи Лауреатів ІІ ступеня.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *