Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ЛАКМУСОВИЙ ПАПІРЕЦЬ НА КОРУПЦІЙНІСТЬ ДЛЯ ВСІХ ДЕПУТАТІВ І КЕРІВНИЦТВА НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ – СЕСІЯ В ЧЕТВЕР, 30 СІЧНЯ.

ЛАКМУСОВИЙ ПАПІРЕЦЬ НА КОРУПЦІЙНІСТЬ ДЛЯ ВСІХ ДЕПУТАТІВ І КЕРІВНИЦТВА НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ – СЕСІЯ В ЧЕТВЕР, 30 СІЧНЯ.

25 января 2020 0 Comments

На неї виноситься питання узаконення нахабно захопленої земельної ділянки по центральній вулиці міста.
Ділянку вздовж будинку №46 по вул. Гетьманській абсолютно без дозвільних документів заграбастав депутат від Партії Зелених Роман Лєбєдєв під прикриттям Вадима Нестеренка – у співзасновниках фірми, що збудувала там кіоски, числиться такий собі Мещеряков Сергій Вікторович, який є одночасно і засновником ТОВ “Ірвіс-Інвест”, кінцевим бенефіціарним власником якого є народний депутат Вадим Нестеренко. В засновниках ТОВ «Ірвіс-Інвест» значиться також і ТОВ “Агрофірма Орільська”, і її бенефіціарним власником теж є Нестеренко.

Тому на дії Лєбєдєва і Мещерякова із самовільного захоплення землі керівництво міста закриває очі. Спробував би хтось із простих смертних наважитись на щось подібне – стерли б у попіл!

Я живу в будинку №46 і був безпосереднім учасником битв з можновладцями. У червні 2017 року, коли перед будинком спиляли всі дерева і «невідомі особи» на колишній клумбі почали будівельні роботи, жителі будинку направили колективного листа на ім’я в.о. міського голови Новомосковська наступного змісту:

«Нам, жителям будинку № 46 по вулиці Гетьманській (ЖБК «Сонячний»), стало відомо про наміри Новомосковської міської влади встановити під вікнами нашого будинку ряд МАФів.

Нас обурює те, що таке рішення прийняте без врахування думки жителів.

Крім того, усілякі кіоски – це осередки смітнику на центральній вулиці міста. Вони неминуче тягнуть за собою антисанітарію, підвищений рівень шуму як вдень, так і ввечері та вночі, що погіршить і так незадовільний рівень комфортності нашого проживання.

Більш того, нас дивує, що роботи на вказаній території вже йдуть два тижні поспіль, а, як стало відомо, рішення про надання дозволу на розроблення детального плану цієї території міською радою не приймалося. Отже, роботи ведуться незаконно.

ВИМАГАЄМО:

1. Припинити усі будівельні роботи на зазначеній території.

2. Провести громадські слухання з жителями будинку № 46 по вулиці Гетьманській із залученням керівництва міста з обговорення питання щодо розміщення МАФів».

До звернення додавалися підписи мешканців 98 квартир будинку.

Досі відповіді на звернення ми не отримали, влада глуха.

Як редактор газети «Новомосковська правда» я направив запит на ім’я в.о. міського голови (вих. №50 від 29 червня 2017р.), в якому просив надати:

1. Копію детального плану території частини кварталу м. Новомосковська в районі, обмеженому будинком № 46 по вулиці Гетьманській та дорожнім покриттям вулиці Гетьманської.

2. Копію протоколу архітектурно-містобудівної ради щодо виконання робіт на вказаній земельній ділянці.
3. Копію рішення сесії Новомосковської міської ради про дозвіл розробки містобудівної документації – детального плану вказаної території міста.
Звичайно, жодних дозвільних документів у мерії не було. А з відповіді в.о. міського голови С.Г.Горошка (вих. №Ч-188пІ/17 від 04.07.17р.) стало відомо, що (цитую) «Детальний план території частини кварталу м. Новомосковська в районі, обмеженому будинком № 46 по вулиці Гетьманській та дорожнім покриттям вулиці Гетьманської, НЕ РОЗРОБЛЯВСЯ, дозвіл на його розроблення рішенням Новомосковської міської ради НЕ НАДАВАВСЯ».

Отже, всі дії «невідомих» для мерії осіб – незаконні.

Тому я направив відповідне звернення до місцевої прокуратури, попросивши порушити кримінальне провадження за ч. 2 ст. 197-1 ККУ (Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво), вжити належних заходів із захисту інтересів членів територіальної громади міста, сприяючи припиненню незаконного будівництва та відновленню стану вказаної території.

Згідно зі статтею 376 Цивільного кодексу України, будівництво є законним лише за наступних умов: воно здійснюється на спеціально відведеній для цього ділянці, має всі необхідні дозволи, проходить у цілковитій відповідності з проектом і без порушення стандартних будівельних норм і правил та за умови позитивного вердикту громадських слухань. Недотримання будь-якої з цих вимог призводить до оголошення будівництва самочинним, після чого воно ПІДЛЯГАЄ ЗНЕСЕННЮ за рахунок забудовника. Це вимога закону!

Але цього не відбувається, не зважаючи на те, що люди в кріслах мерії змінюються.

Не буду розповідати, як ми відганяли від свого будинку Карачевцева із дуже Зеленої Партії, під керівництвом якого робочі намагалися врізати каналізацію з кіосків в підвал нашого будинку. І це при тому, що будинок – ЖБК, тобто приватна власність усіх його мешканців. Плювати вони хотіли на приватну власність, заради наживи вони влізуть куди завгодно! Викликана поліція лише склала протокол, а будівництво продовжили.

Тепер на розгляд сесії виноситься питання узаконення (заднім числом) того, що там Лєбєдєв набудував. Унікально: кіоски уже рік як працюють, а на папері там – клумба, і міська рада тепер хоче надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення цієї земельної ділянки (цитую) «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі»!

Мова не йде про те, чи подобаються комусь товари, які продають у цих кіосках – це зовсім інше питання. Мова про те, чи діє на території Новомосковська ЗАКОН. А якщо діє, то чи для всіх однаково.

В сесійному залі сидітимуть якраз ті, хто 5 попередніх років закривав очі, мовчав «у ганчірочку», поки негідники чинили свавілля. Не виключено, що отримували якусь «цукерочку» за свою мовчазну підтримку беззаконня. На попередніх сесіях це питання не було вирішене, не вистачило депутатських голосів. Що буде зараз, хто і як проголосує? З ким Лєбєдєв зміг домовитись? Позицію кожного депутата поіменно люди повинні знати, щоб робити правильні висновки.

Наші розгнуздані депутати не вважають за потрібне враховувати думку людей, бо знають, що перед виборами організують якийсь гучний захід з роздачею безкоштовної каші – і їх знову оберуть. І вони знову чинитимуть все «по поняттях». То чи не в собі нам варто шукати винних у тому, що Новомосковськ позаду всієї України в усіх можливих рейтингах?

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *