Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Житомирська юристка розповіла, чи потрібно сплачувати “Облгазам” за транспортування газу

Житомирська юристка розповіла, чи потрібно сплачувати “Облгазам” за транспортування газу

4 февраля 2020 0 Comments

Після отримання двох платіжок за газ жителі Житомирської області встигли написати петиції проти цього, вийти на мирні акції протесту, попалити платіжки та звернутися до юристів щодо правомірності таких дій відповідних установ. Чи потрібно сплачувати кошти по двом платіжкам, у Фейсбук розповіла житомирська юристка Наталія Циганчук. “Після дослідження даного питання скажу всім: “Ні!” Вважаю – це черговим намаганням Облгазів ввести людей в оману та незаконно отримати кошти.

Облгази мають надати докумени, які підтверджують факт того, що саме за їхні кошти були збудовані газові мережі. Таких документів надати вони не можуть, бо кошти на їх будівництво виділялися із державного бюджету і тільки місцеві ради могли передати мережі, які проходять по їх території, у користування або в оренду.

Всі ці питання мають бути з’ясовані, бо державні кошти – то наші з вами кошти і платити Облгазам за перерозподіл газу та його транспортування підстав немає. Крім того, кожен власник, через земельну ділянку, якого будувалися мережі, мав надати на це свою згоду. В Облгазів таких документів точно немає! Крім того, багато людей будували мережі за свої власні кошти. Хватить дурити народ та обдирати його до нитки!”, – наголосила юристка.

Джерело

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *