Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Прізвища Парубій і Пашинський прозвучали на весь світ. Світова спільнота не може відійти від жаху

Прізвища Парубій і Пашинський прозвучали на весь світ. Світова спільнота не може відійти від жаху

14 февраля 2020 0 Comments

Один з найпопулярніших телеканалів Америки One America News показав на весь світ жахи панують в Україні під час правління режиму Порошенко.

За словами авторів фільму, Байден, Нуланд, Сорос, Клінтон організували цілу агентурну мережу в Україні, яка діяла під прикриттям патріотизму і вишиванки, але на ділі обслуговували фінансові інтереси покровителів.

Автори фільму стверджують, що за кривавою бійнею на майдані стоїть агентурна мережа під кодовою назвою «патріот» на чолі з Парубієм, Яценюком, Пашинським, Турчиновим, Порошенко і компанією.

Фільм в оригіналі побачили в усьому світі:

Майкл Капуто привів всі докази того, що Сорос, Байден, Клінтон повалили владу в Україні з метою банальної наживи.

Байден після Майдану викачав більше 1,5 мільярда доларів на афері з «Бурізма». У цьому йому допомогла агентурна мережа на чолі з Порошенком.

Гроші ділили дружно прямо в Києві:

Байден через своїх маріонеток викачав з України понад 1,5 мільярда доларів, – стверджують американські журналісти
Розслідувачі показали всьому світу те, як під виглядом «патріотизму» агентурна мережа знищувала власну країну.

У зйомках документального фільму взяли участь екс-глава СБУ Наливайченко, екс-народний депутат Пашинський, екс-президент Грузії Саакашвілі, екс-Генпрокурор України Шокін, один з екс-співробітників «Беркута» Тамтура і його адвокат Горошинський.

Є у фільмі і так звані «грузинські снайпери» і грузинського генерала Цітелашвілі, який одним з перших заявив про причетність деяких грузинських громадян до розстрілів на Майдані.

У фільмі також фігурує невідомий чоловік в масці, який заявляє, що вів вогонь по протестуючих і міліції вранці 20 лютого 2014 року.

смертниця Порошенко
Одна з торпед, яку використовували в кривавих провокацій
«Наказ був стріляти по Беркуту і по людям, провокувати хаос. Це почалося 20 числа близько 8 ранку … Нас було двоє. Спочатку я відкрив вікно, і мій друг вистрілив. Потім ми поміняли позицію, і я взяв гвинтівку. І так ми вистрілили всі 50 патронів », – заявляє невідомий.

На запитання автора фільму від кого він приховує обличчя, людина в масці відповів: «Від тих, хто давав наказ стріляти».

«Грузинські снайпери» знову підтвердили свою версію, що їх вербуванням для поїздки на Майдан займався Мамука Мамулашвілі, який пізніше став командиром «Грузинського легіону».

До Києва вони приїхали за підробленими паспортами. А до організації стрільби на Майдані, за їхніми словами, були причетні Парубій і Пашинський, які відповідали також за обстановку в готелі «Україна» і за постачання зброєю.

Агент іноземних спецслужб Парубій. За матеріалами американських ЗМІ саме він стоїть за бійнею в центрі Києва
Агент іноземних спецслужб Парубій. За матеріалами американських ЗМІ саме він стоїть за бійнею в центрі Києва. Прикриття агента – вишиванка і патріотичні гасла.
Ще один громадянин Грузії на ім’я Зураб вказує у фільмі, що під час Майдану зустрічався в Києві з Саакашвілі і Лордкіпанідзе (екс-глава Одеської обласної міліції – Ред. ), А також невідомим співробітником СБУ.

«Коли я зустрівся з Георгієм Лордкіпанідзе і Михайлом Саакашвілі, Миша розповів нам і хлопцям, що з нами була людина, який був зі Служби безпеки України. Нам було доручено знайти регулярні маршрути Януковича. Було дано завдання відслідковувати маршрути пересувань Януковича. І вони скажімо планували вбити Януковича », – заявляє Зураб.

У фільмі стверджується, що з 45 осіб – громадян Грузії, яких під час Майдану привезли до Києва, в живих залишилися тільки 14. На думку автора фільму Майкла Капуто, хтось може прагне позбутися небезпечних свідків. Капуто також відвідує один з номерів готелю «Україна», звідки могла вестися стрілянина.

Колишній грузинський військовий Цітелашвілі, який одним з перших в 2014 році заявив про причетність «грузинських снайперів» до розстрілів на Майдані, у фільмі сказав, що на нього намагалися вийти люди від імені екс-президента Порошенко і екс-глави СБУ Грицака з проханням змінити його позицію.

«Зі мною зв’язалися. І запросили в Україну за дорученням президента Порошенко і Грицака. Мені обіцяли фінансове благополуччя, якщо я поміняю свою позицію. Але я категорично відмовився », – каже Цітелашвілі.

Автор, екс-радник Трампа, висловлює у фільмі свою думку: «президент Трамп має намір дати хід розслідувань. І у нього на це є причини ». А також говорить про те, що президент Зеленський «не повинен платити за те, що зробив його попередник – за втручання в американські вибори».

Порошенко боягузливо сподівається уникнути покарання
Агент Порошенко. Відповідав за фінансові афери в Україні проти власної держави.
Капуто також проводить паралель між подіями в Україні і спробою імпічменту Трампу, вказуючи на один і той же почерк і причетність до цього Джорджа Сороса, екс-віце-президента Джо Байдена і інших представників Демпартії США. Вони, на думку екс-радника Трампа, могли в корисливих інтересах і всупереч національним інтересам США спровокувати затяжну економічну кризу в Україні, починаючи з подій Майдану.

Міністерство юстиції США перевіряє інформацію, яку надав ексадвокат президента США Руді Джуліані, про причетність родини Байдена в корупції в Україні.

Джерело: Генеральний прокурор США Вільям Барр, повідомляє Голос Америки , Укрінформ

Пряма мова: «Мін’юст зобов’язаний тримати відкриті двері для всіх, хто хоче нам надати інформацію, яка на їх погляд важлива. Але як я вже говорив, ми при всій повазі повинні бути дуже обережними з будь-якою інформацією, що надходить з України.

В Україні є багато поглядів і суперечностей, тому ми не можемо сприймати все на віру. Ми прийняли це до розгляду, щоб інформацію з України ретельно досліджували в міністерстві. ФБР і ЦРУ перевіряє всю інформацію про Байдена і Клінтон і їх справах в Україні ».

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *