Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Поки влада з’ясовує, хто винен в приниженні країни, яке сталося в Нових Санжарах, кількість випадків зараження коронавірусом продовжує зростати по всьому світу

Поки влада з’ясовує, хто винен в приниженні країни, яке сталося в Нових Санжарах, кількість випадків зараження коронавірусом продовжує зростати по всьому світу

22 февраля 2020 0 Comments

Поки влада з’ясовує, хто винен в приниженні країни, яке сталося в Нових Санжарах, кількість випадків зараження коронавірусом продовжує зростати по всьому світу, як і кількість смертей від цієї хвороби. Але наші високопосадовці на це особливо не зважають та продовжують просто піаритись на цій темі.

Хоча, мені здається, що ставитися до цієї проблеми із легковажністю, означає наражати державу на потенційну небезпеку. Саме тому, вважаю за необхідне:

1) Президенту усвідомити свою відповідальність за всю країну, зосередитись на глобальних завданнях та відкинути такі теми, як дівчина з собачкою. Розумію, що на цьому легко робити піар, але коронавірус не той випадок, коли це доречно. У нас є МЗС, і йому під силу розв’язувати проблеми окремих людей.

2) Зробити режимним об’єкт обсервації наших громадян з Китаю в Нових Санжарах. Ніхто зі сторонніх, починаючи від преси, закінчуючи близькими, немає права там знаходитись.

3) Заборонити персоналу санаторію, що обслуговує людей, які на обсервації, будь з ким контактувати до її завершення.

4) Пані міністру охорони здоров’я повернутись до роботи, а не гратися в самопожертву. Їй немає, що робити в обсервації, ні за фахом, ні за посадою.

5) Розробити обмежувальні заходи для громадян з Китаю та інших країн, де зафіксовані випадки захворювання на коронавірус. Бо сьогодні ми, напевно, єдина країна в світі, в аеропортах якої можна зустріти десятки китайців, які прилітають та відлітають від нас без жодних профілактичних заходів.

Загалом, президенту потрібно забути про картинку в телевізорі та зосередитись на рутинній роботі в інтересах всієї країни. Бо від його державницьких дій залежить, хто його обрав – стадо чи нація.

Віктор Балога
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *