Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Чому ніхто із українців не палить шини? В Україні з 1 квітня закривають тубдиспансери

Чому ніхто із українців не палить шини? В Україні з 1 квітня закривають тубдиспансери

22 февраля 2020 0 Comments

З 1 квітня 2020року в Україні має стартувати другий етап медичної реформи яку ще почала Партія регіонів. Медики застерігають, що буде дуже урізаний бюджет, тому в країні будуть масово закривати дитячі санаторії і тубдиспансери по всій країні.

Як пише журналіст радіо “НВ” Тетяна Даниленко в Facebook, при такому становищі шини ніхто не палить та і рота не відкривають, натомість на Полтавщині українці влаштували паніку через евакуацію українських громадян з території Китаю, де бушує смертельний коронавірус які ніхто не може вгамувати.

“Моя родичка, яка працює в одній з найбільших київських лікарень, розповіла буквально кілька тижнів тому таку історію. Прийшла на обстеження жінка, у якої виявили відкриту форму туберкульозу в запущеній формі. Вона отримала аналізи і поїхала додому, від госпіталізації відмовившись. Немає на це часу через роботу… Жінка працює продавцем в кіоску з продуктами на ринку на Оболоні. Минулого року в цій же лікарні туберкульоз підхопили двоє молодих лікарів. Ще один заразився гепатитом C, коли намагався вколоти ліки безхатьку – зараз їх кладуть разом з іншими хворими, на загальних підставах. Хворий був п‘яний, робив якісь безладні рухи і медик проколов себе через гумову рукавичку”,- пише журналістка Тетяна Даниленко  .

Тетяна Даниленко додала, що жоден з заражених від пацієнтів лікарів навіть не претендував на якісь компенсації від держави,а повинні.

“Кожен з них продовжує працювати. А жінка на ринку продовжує торгувати – її нещодавно там зустрів хтось із медперсоналу. За сукупністю багатьох причин, заразитися мультирезистентною формою туберкульозу в Україні в тисячу разів простіше, ніж коронавірусом. Але проти закриття тубдиспансерів шини ніхто не палить. А про прийдешнє неминуче скорочення інфекційних лікарень ніхто й не згадує”,- додає журналіст.

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *