Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У ЇДАЛЬНІ НОВОМОСКОВСЬКОЇ ШКОЛИ №6 З’ЯВИВСЯ «ШВЕДСЬКИЙ СТІЛ» ВІД СКАНАДАЛЬНОВІДОМОГО ОЛЕКСАНДРА ШАРКУНА

У ЇДАЛЬНІ НОВОМОСКОВСЬКОЇ ШКОЛИ №6 З’ЯВИВСЯ «ШВЕДСЬКИЙ СТІЛ» ВІД СКАНАДАЛЬНОВІДОМОГО ОЛЕКСАНДРА ШАРКУНА

23 февраля 2020 0 Comments

20 лютого 2020 року, у Новомосковській середній загальноосвітній школі № 6 стартував черговий комерційний проект під гучною назвою «ШВЕДСЬКИЙ СТІЛ» . Відтепер в шкільній їдальні буде функціонувати нова сучасна лінія роздачі їжі, але сучасною її тяжко назвати, звичайна ідальня у школі облаштована за принципом «шведського столу». Старшокласникам представники компанії скандального Олександра Шаркуна ТОВ «Контракт Продрезерв 5» надала право вибору свого раціону. Щоденно у меню будуть представлені різноманітні страви, які повинні привабливо виглядати та чудово смакувати, щоб у дітей було бажання обирати здорове харчування.

Але, це харчування складно назвати зоровим тому, що компанія ТОВ «Контракт Продрезерв 5» неодноразово фігурувала в скандалах повязаних з наданням неякисних продуктів.

Дане нововведення стало доступним завдяки братам Шаркунам та їх компанії ТОВ «Контракт Продрезерв 5», », з якою місто співпрацює вже протягом багатьох років та тільки вони дівним чинов вигравають у місті усі тендери.

Крім великої кількості гарячих страв та різноманітних салатів, в рационі  буде широкий вибір смачної випічки та тістечок. Все це робиться для того, щоб школярі вчасно приймали свіжу якісну їжу та пиносили великі прибутки компанії братів Шаркунів.

Якщо такі нововведення сподобаються школярам і їх батькам та ще і будуть батькам по кішені, то в інших школах міста також буде впроваджений даний проект.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *