Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ТАЛАНОВИТІ ВОКАЛІСТИ З НОВОМОСКОВСЬКА СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ

ТАЛАНОВИТІ ВОКАЛІСТИ З НОВОМОСКОВСЬКА СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ

26 февраля 2020 0 Comments

Учасниця вокальної студії «Вікторія» Новомосковського міського будинку культури ім. О.Гончара Аліна Свинченко та керівник студії Вікторія Юрченко стали переможцями  ІХ Міжнародного фестивалю- конкурсу мистецтв «Якщо кохаєш…» творчого проекту «Тріумф-fest», який проходив 22-23 лютого 2020 року у м. Дніпро.

Творчий проект «Тріумф-Fest» створений з метою культурного і естетичного виховання підростаючого покоління на кращих зразках світового і національного мистецтва. З кожним роком рівень підготовка та організація заходів вдосконалюється, географія проектів розширюється, а кількість учасників збільшується. В основі роботи організаторів фестивалю-конкурсу творчого проекту «Тріумф-Fest» лежить щире бажання виділити кропітку роботу керівників колективів, індивідуальність і талант кожного з учасників фестивалю.

Цьогоріч в конкурсі приймала участь велика кількість талановитих дітей з різних куточків України. Різнобарв’я інструментарію та високий рівень виконавства вкотре доводить про культурно-естетичний розвиток молодого покоління нашої країни.

По завершенню фестивальної програми наші земляки, чудові вокалісти студії «Вікторія» Аліна Свинченко та керівник студії Вікторія Юрченко були нагороджені дипломами Лауреатів І ступеню та медалями. Вітаємо їх з перемогою та бажаємо нових звершень!

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *