Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

“Український кіберальянс” обшукують аваківські… ммм, поліція.

“Український кіберальянс” обшукують аваківські… ммм, поліція.

26 февраля 2020 0 Comments

“Кіберальянс” – це добровольці, які безкоштовно відшукували вразливості на інтернет-ресурсах держструкур і повідомляли про них. Вони ускладнювали крадіжку інформації з держструктур та робили аналіз якості роботов “диджиталізаторів” з уряду і Верховної Ради. І от одеська поліція поперлась до “Кіберальянсу” з обшуками. Мовляв, хтось на табло Одеського аеропорту написав “Fuck You Greta”. Які докази, що це зробили представники “Кіберальянсу” – у них є вміння і цього досить. Саме тому вилучена вся дороговартісна техніка. Отаке гівно, друзі.

Абсурдний привід, йобнута мотивація. Тим паче, що саме “Кіберальянс” знаходив критичні прогалини у ситстемі кібербезпеки одеського аеропорту, але не писав х*ню, а попереджав РНБО про неї.

Але поліції пох на це – поперлися з обшуками. У поліції кажуть, що все законно, бо санкціоновано судом. Чому мені здається, що це найбільш зашкварний аргумент? Набато суттєвишим здається те, що “Кіберальянс” працює з СБУ. З тим СБУ, що працює на захист українського інтернет-простору від російської впливу.

Александр Курбатов

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *