Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У НОВОМОСКОВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА XXV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

У НОВОМОСКОВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА XXV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

2 марта 2020 0 Comments

28 лютого 2020 року, у залі Новомосковської міської ради пройшло чергове засідання міськради, на сесії були присутні директори та представники комунальних, та держустанов міста, представники ЗМІ та громадськість на чергову ХХV сесію Новомосковської міської ради VII скликання.

Загалом на засіданні чергової сесії зареєструвалося 25 депутатів з 36.

До розгляду порядку черги денної було винесено 38 питань, але перед тим, як приступити до голосування, деякі із депутатів внесли зміни до переліку питань і зняли ці питання з розгляду.

Першим і, напевно, найголовнішим питанням черги денної був проект рішення «Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Новомосковська за 2019 рік». Корумпований начальник фінансового управління Тетяна Дакова довела до відома присутніх статистичні дані надходження та розподілення бюджетних коштів.  Саме так до бюджету  міста  Новомосковська  за  2019 рік надійшло   615 867 134,86 гривень, а по видатках коштів у сумі 621 599 107,95 гривень, у тому числі:

  • загальний фонд бюджету міста Новомосковська за 2019 рік по доходах з урахуванням сум, одержаних з державного та обласного бюджетів, – у сумі  601 430 154,81 гривень і по видатках – у сумі  537 770 691,73 гривень;
  • спеціальний фонд бюджету міста Новомосковська за 2019 рік по доходах з урахуванням сум, одержаних з державного та обласного бюджетів, – у сумі 14 436 980,05 гривень і по видатках – у сумі  83 828 416,22 гривень.

Ще одним не менш цікавим проектом був проект «Про затвердження міської цільової програми «Сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів м. Новомосковська на 2020 – 2023 роки» з яким виступив начальник управління ЖКГ та КБ Євген Семенюк.

Згідно даного проекту, на цей рік у Новомосковську передбачено 2,7 млн. грн. на розвиток та сприяння міським ОСББ. Обов’язкова умова – співфінансування зі сторони ОСББ і ЖБК. На це рік мінімальний поріг співфінансування 3%, але перевага надаватиметься тим проектам, де співфінансування більше. Заявки на участь в програмі на цей рік будуть прийматися до 15 квітня, на наступний рік до 1 серпня поточного року.

Також депутати затвердили програму «Безпечний місто» на 2020 – 2023 роки. Цілі програми: профілактика правопорушень і зниження рівня злочинності шляхом встановлення по місту камер відеоспостереження, що дозволить оперативно реагувати на правопорушення і надзвичайні ситуації. Але нажаль ця прогрма лише на папері і вона не діє, КП “Муніціпальна варта” яку очолює скандально відомой чоловік Ксенії Белоус- Дзегарницької фактично не працює отримуючи кошти з бюджету міста

Окрім того на засідання сесія цього разу були запрошені представник від Новомосковської місцевої прокуратури та представник Новомосковського відділу поліції, аби звітувати про свою роботу.

Першим до трибуни вийшов керівник Новомосковської місцевої прокуратури Данилов Дмитро Сергійович, який довів до відома присутніх інформацію про стан боротьби із злочинністю та результати діяльності прокуратури на території міста Новомосковська за 2019 рік.

Наступним перед присутніми звітував в.о заступника начальника Новомосковського відділу поліції Панченко Сергій Володимирович. Представник поліції розповів про дуже складний стан  із злочинністю у Новомосковську, охорону громадського порядку та результати діяльності на території м. Новомосковська та Новомосковського району за 2019 рік. Нажаль Сергію Володимировичу не вдалося закінчити свою доповідь, адже зі сторони містян «посипались» численні скарги та недовольства, запитання та пропозиції. Найбільший аспект питань стосувався саме теми наркозлочинності до якої причепний депутат міської ради від “Оппозіційного блоку” Андрій Александрович.

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *