Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У НОВОМОСКОВСЬКУ З’ЯВИЛИСЬ НОВІ СУЧАСНІ АВТОБУСНІ ЗУПИНКИ

У НОВОМОСКОВСЬКУ З’ЯВИЛИСЬ НОВІ СУЧАСНІ АВТОБУСНІ ЗУПИНКИ

11 марта 2020 0 Comments

Починаючи з початку 2020 року у Новомосковську міським Головою Літвіщенко В.І., було запроваджено акцію «Міська зупинка», головна суть якої полягає в тому, що кожен не байдужий житель міста, депутат, підприємець і т.д. може зробити добру справу для міста і подарувати нашому нашому місту нову зупинку громадського транспорту. У Новомосковському відділі з питань інфраструктури та інвестицій є перелік міських зупинок, які потребують облаштування в першу чергу, а сам архітектурний тип зупинок був затверджений на міськвиконкомі.

Сьогодні вже можна бачити гарний результат такої акції, адже в лютому 2020 року по маршруту автобусів № 11 та №15 по вул. Спаській 8-Б з`явилась чудова зупинка «Військових залізничників». Її місту подарувала військова частина.

Ще одна зупинка громадського транспорту нещодавно з`явилась по маршруту автобуса №17 по вул. Чкалова,56 (мкрн. Корея). Її місту подарував скандально відомий підприємець Заблуда Віктор Миколайович.

Місцева влада запрошує всіх керівників підприємств, підприємців, депутатів та всіх небайдужих містян долучитись до добрих справ та подарувати місту зупинки.

Для більш детальної інформації ви можете звернутись до Відділу з питань інфраструктури та інвестицій Новомосковської міської ради за адресою вул. Гетьманська, 14 або телефонуйте по телефону 7-13-91 з 8:00 до 12:00 та з 13:00 до 17:00.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *