Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ПОПРЕ ВВЕДЕНИЙ КАРАНТИН НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ РИНКУ НОВОМОСКОВСЬКА ПРОДОВЖУЮТЬ ПРОДАВАТИ НЕПРОДОВОЛЬЧІ ТОВАРИ

ПОПРЕ ВВЕДЕНИЙ КАРАНТИН НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ РИНКУ НОВОМОСКОВСЬКА ПРОДОВЖУЮТЬ ПРОДАВАТИ НЕПРОДОВОЛЬЧІ ТОВАРИ

18 марта 2020 0 Comments

17 березня 2020 року, у Новомосковській міські раді відбулось оперативне засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з обговоренням питань щодо запобігання поширення  захворювань, які викликає коронавірус СOVID-19, а також посилення запобіжних заходів під час карантину у місті.

Зокрема, керівництву центрального ринку м. Новомосковська проводити регулярну термометрію продавців та не допускати до торгового залу осіб з підвищеною, також на період карантину заборонити продаж побутових товарів (залишиться лише торгівля продуктами харчування), також  було прийняте комісією рішення на заборону на стихійну торгівлю стихійні ринки на вулицях міста але сказати, не зробити! Так реагують місятни на прийняте рішення

Сьогодні, 18 березня 2020 року, центральний ринок нашого міста повинен працювати у новому режимі, в режимі карантину, продавати лише продовольчі товари але яка насправді ситуація на Новомосковському центральному ринку?

 

Дійсно, доступ до основної частини ринку, де продають непродовольчі товари зачинений але навколо ринку, торгівля йде «повним ходом».

 

Ми так розуміємо, що Новомосковська міська влада повинна була не тільки ввести карантин, згідно розпорядження кабінету міністрів України, на території міста але й організувати контроль за його виконанням. Наразі у нашому місті спостерігається ситуація, коли мешканців міста Новомосковська, через свою некомпетентність та не змогу повністю виконати розпорядження КМУ, наражають на небезпеку зараження коронавірусом усіх мешканці Новомосковська.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *