Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

НОВОМОСКОВСЬКИЙ ЦЕНТР МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ МЕШКАНЦІВ МІСТА ЩОДО ТЕСТІВ НА КОРОНАВІРУС

НОВОМОСКОВСЬКИЙ ЦЕНТР МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ МЕШКАНЦІВ МІСТА ЩОДО ТЕСТІВ НА КОРОНАВІРУС

20 марта 2020 0 Comments

Корумпована Адміністрація КНП «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» під керуванням скандально відомої Татяни Дакової опублікувала відповідь на актуальне, на сьогоднішній день, питання жителів Новомосковська щодо тестів на коронавірус.

Ми вважаємо, що адміністрація КНП «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» корумпована установа і це наша суб’єктівна думка.

«Згідно наказу МОЗ України від 13.03.2020 № 663 Додатку 1 до Стандартів медичної допомоги Covid-19, тестування хворого на первинній ланці медичного закладу Новомосковська (це сімейні лікарі, терапевти, педіатри) – не відбувається та не буде.

Тестування та відбір матеріалу на обстеження відбувається тільки після повної госпіталізації пацієнта з підозрою на коронавірус до вторинної ланки медичної допомоги (це інфекційні відділення лікарень)», – говориться у сумлінному  повідомленні.

Сам наказ від МОЗ України можна переглянути за посиланням: https://moz.gov.ua/article/ministry-mandates/nakaz-moz-ukraini-vid-13032020–663-pro-optimizaciju-zahodiv-schodo-nedopuschennja-zanesennja-i-poshirennja-na-teritorii-ukraini-vipadkiv-covid-19?fbclid=IwAR2er6Gtmu08sPinB75fR9bKCj1ySurdYSw4jxhSDBuPxM445uycXHVhQ30

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *