Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У Новомосковській міській раді відбулося засідання місцевої комісії ТЕБ та НС

У Новомосковській міській раді відбулося засідання місцевої комісії ТЕБ та НС

25 марта 2020 0 Comments

24 березня 2020 року під головуванням міського Голови Віктора Літвіщенка відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому було розглянуте питання про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території міста Новомосковськ.

Члени комісії обговорили алгоритм дій при підозрі на гостре респіраторне захворювання, спричинене коронавірусом, стан готовності закладів охорони здоров’я у разі звернення хворих з підозрою на коронавірус, виділення коштів з місцевого бюджету для придбання у достатній кількості засобів індивідуального захисту для працівників закладів охорони здоров’я, створення необхідного резерву дезінфікуючих засобів та медичних препаратів, а також необхідність проведення керівниками підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19.

Також обговорено додатковий перелік об’єктів, яким дозволяється працювати під час карантину (станції технічного обслуговування, майстерні по ремонту засобів мобільного зв’язку, майстерні по наданню послуг населенню з ремонту взуття та годинників, центральний ринок у межах території ринку, ринок райспоживспілки, ринок овочевий на площі Перемоги, ринок по вул. Гетьманській, 43. Тобто дозволяється торгівля продуктами харчування із забезпеченням роботи відповідно до протиепідемічних вимог (наявність засобів індивідуального захисту, дезінфекційних засобів, забезпечення встановленої нормативної відстані між особами, обробка транспорту, який доставляє продукти харчування).

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *