Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

НОВОМОСКОВСЬКИЙ ТЕРЦЕНТР ДОПОМАГАЄ ЛІТНІМ ЛЮДЯМ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

НОВОМОСКОВСЬКИЙ ТЕРЦЕНТР ДОПОМАГАЄ ЛІТНІМ ЛЮДЯМ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

27 марта 2020 0 Comments

У зв’язку з поширенням захворювання COVID-19 Урядом запроваджено ряд обмежувальних заходів. Однією з груп ризику є люди похилого віку та люди з хронічними хворобами і слабким імунітетом – вони більш схильні до розвитку тяжких захворювань. Їм особливо потрібно бути максимально убезпеченими – обмежити контакти та не перебувати в людних місцях. Тому наразі одним з головних завдань влади є турбота про дану категорію людей.

В територіальному центрі соціального обслуговування міста Новомосковська на обліку знаходиться 1742 особи, з них 1444 громадян похилого віку та 288 осіб з інвалідністю.

Працівники територіального центру допомагають особам з інвалідністю та одиноким літнім людям комфортно перечекати карантин удома. Громадянам похилого віку доставляються продуктові набори, ліки, засоби гігієни для убезпечення їх від інфікування. Також надається допомога у сплаті платежів за житлово-комунальні послуги.

Медичною сестрою територіального центру в телефонному режимі надаються консультації щодо здійснення профілактичних заходів (як правильно мити руки, вимірювати температуру, артеріальний тиск, користуватися антисептичними засобами та роз’яснюється необхідність перебування вдома).

Також територіальний центр співпрацює з громадською організацією «Незалежність» та надає їй необхідну допомогу задля забезпечення безпритульних громадян продуктами харчування.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *