Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Коронавірус вже у  Новомосковську.

Коронавірус вже у Новомосковську.

29 марта 2020 0 Comments

Коронавірус вже у Новомосковську. COVID-19 виявили у мешканця Новомосковська. Про це сьогодні, 29 березня поточного року, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Ще 11 тестів показали негативний результат,.
Новомосковську міську лікарню (не районну, а міську!) керівництвом області визначено госпітальною базою для лікування хвороби COVID-19, хоча ні обладнання, ні тестів, ні навіть достатньої кількості засобів захисту медперсоналу у лікарні немає. І за це Новомосковці вдячні Татяні Даковой та Вадиму Нестеренко.

У Новомосковський лікарні немає жодного апарата для вентиляції легень. Пустопорожній піар колишнього народного депутата, який начебто закупив апарат для нашої лікарні – відверта брехня, бо це киснева маска, а не апарат ШВЛ.
Двері єдиної боксованої палати в будівлі колишнього інфекційного відділення з боку коридору зараз закриті старими матрацами, бо після капремонту під двері пролазить кулак!

За такий «ремонт» ніхто не поніс покарання, хоча є навіть призначені куратори реформування міської медицини. Розкрадання посадовцями бюджетних грошей тепер може обернутися не лише фінансовими втратами, а й людськими жертвами.

Нажаль правоохаронці нічого не роблять та покривають дыяльнысть Нестеренка, Дакової та секретаря Сергія Горошко

 

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *