Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У НОВОМОСКОВСЬКУ ЗРОСЛА КІЛЬКІСТЬ ЛЮДЕЙ З ПІДОЗРОЮ НА КОРОНАВІРУС

У НОВОМОСКОВСЬКУ ЗРОСЛА КІЛЬКІСТЬ ЛЮДЕЙ З ПІДОЗРОЮ НА КОРОНАВІРУС

1 апреля 2020 0 Comments

Щодня в Україні підтверджують десятки нових випадків захворювання на коронавірус COVID-19. Також в Украині збільшується і кількість летальних випадків від корона вірусної інфекції. Станом на 12:00, 1 квітня 2020 року, в Україні підтверджено вже понад  800 випадків корона вірусної інфекції, 9 з яких припадає на Дніпропетровську область, в тому числі одна людина з Новомосковська. Окрім того зростає і кількість підозр на захворювання коронавірусу, але тестів немає і умов лікування теж.

За словами головного лікаря Новомосковського міського центру первинної медико-санітарної допомоги  Леоніда Гінкоти, на сьогоднішній день у Новомосковську є чотири підозри на коронавірус та одне тестове підтвердження інфікованого на COVID-19. Наразі інфікований чоловік, у якого підтвердили діагноз, знаходиться на обстеженні в 21-й обласній лікарні міста Дніпро. Щодня лікарі міста Новомосковська беруть у пацієнтів з підозрою на корона вірусну інфекцію усі необхідні аналізи, але тестів намає, засобів захисту у лікарів теж немає. Зібрані пробі на аналіз захворювання медики направляють їх до Центру лабораторних досліджень в Дніпро.

Також, станом на 1 квітня 2020 року, у Новомосковську близько 20 осіб знаходяться на самоізоляції та постійно інформують лікарів про свій стан. Це саме ті люди, які нещодавно повернулись із-за кордону, а деякі були на сесії міськради. Ще близько 30 мешканців нашого міста, ймовірно контактувавших з інфікованими на коронавірус, постійно проходять обстеження у лікарів.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *