Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

УВАГА! НОВОМОСКОВСЬК МІСЬКВОДОКОНАЛ ІНФОРМУЄ!

УВАГА! НОВОМОСКОВСЬК МІСЬКВОДОКОНАЛ ІНФОРМУЄ!

2 апреля 2020 0 Comments

КП «Новомосковськ водоканал» під час карантину, пов’язаного з коронавірусною хворобою «Covid-19», працює в штатному режимі, з виконанням всіх регламентних робіт.
Подача питної води в розподільчу мережу  виконується з підвищеним вмістом хлору.
Питна вода в м. Новомосковську безпечна з епідеміологічної точки зору. Додаткові заходи знезараження питної води з запровадженням карантину не потрібні. Водопровідна вода з легким запахом хлору – це гарантовано безпечна вода. Запах і присмак хлору можна легко прибрати шляхом відстоювання в ємностях.
За якістю води на виході з водопровідної насосної станції щоденно веде лабораторний контроль атестована лабораторія КП «Новомосковськ водоканал».
Перебої в водопостачанні споживачів міста пов’язані тільки з відключенням електроенергії на головній водопровідній насосній станції (з вини електропостачальної організації).
Відведення стічних вод на очисні споруди та скид їх в водний об’єкт, після очистки та дезінфекції, виконується згідно регламента.
ВООЗ зазначає, що на сьогодні немає  жодних доказів того, що вірус «Covid-19» передається через каналізаційні системи з очищенням стічних вод.
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *