Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Забирають у вчителів і віддають 1 мільярд гривень корумпованим суддям: скандальні зміни бюджету прем’єром Шмигалем

Забирають у вчителів і віддають 1 мільярд гривень корумпованим суддям: скандальні зміни бюджету прем’єром Шмигалем

14 апреля 2020 0 Comments

Депутатам Верховної Ради пропонують значно перерозподілити кошти між міністерствами і передбачити додатково 1,078 мільярда гривень на корумповану Державну судову адміністрацію.

Про це йдеться в статті ЕП “Новий “антикризовий” бюджет України: як уряд рятуватиме країну від коронавірусу”, передає “Економічна правда”.

Аналіз різних редакцій бюджету свідчить про те, що плани уряду Шмигаля фінансувати судову гілку влади сильно змінювались, наголошується в статті.

Так, у початковій редакції дербюджету, який підготувало Міністерство фінансів, пропонувалось відмовитись від запланованого збільшення видатків на Державну судову адміністрацію. Після так названного “доопрацювання” народні обранці видатки вирішили збільшити на 1,078 млрд грн.

Загалом, передбачається “новим бюджетом”, що найбільше коштів у перерозподіленому бюджеті заберуть у трьох: Міністерства розвитку громад (-6,8 млрд грн), Міністерства культури (-5 млрд грн), та Міносвіти (-4,95 млрд грн).

Найбільше коштів додатково отримає Міністерство фінансів (69,7 млрд грн), адже воно буде розпорядником Фонду боротьби з COVID-19. Власне, фінансування цього Фонду становитиме 64,7 млрд грн.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *