Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

“Ми не будемо працювати за 47 тисяч гривень. Хіба це для нас гроші?”: корумповані судді в Україні влаштували бунт

“Ми не будемо працювати за 47 тисяч гривень. Хіба це для нас гроші?”: корумповані судді в Україні влаштували бунт

16 апреля 2020 0 Comments

Продажні та корумповані судді в Україні влаштували бунт через зниження зарплат до 47 тисяч гривень.

Про це повідомив Центр протидії корупції з посиланням на звернення суддів до Верховного суду України.

Так, українські корумпавані суді дуже обурились, що їм під час карантину платитимуть зарплати у розмірі 47 тисяч гривень. Вони переконані, що на такі зарплати в Україні “не можливо вижити та чесно судити”, що вони не робили до цього. Також горе-судді переконують, що в Україні не потрібно будувати доріг та аеропортів, а гроші з бюджету варто перш за все передавати особисто їм, корумпаваним та продажним.

Також рішення про урізання їм зарплат судді назвали “неконституційним” та будуть оскаржувати чезе своїм суддів. “Знахабніла каста, яка живе в паралельній реальності від пересічної України.

В той час, коли вся країна затягнула паски, хто чим може допомагає медикам, а тварюки судді посміли заявити, що обмеження на час карантину зарплати до 47 тисяч грн на місяць є неприпустимим.

Судді Новомосковського міськ районного суду у Дніпропетровський області теж підтримали своїх колег та вважають, що на такі зарплати в Україні “не можливо вижити та чесно судити”

Бо вони, бачите, “на передньому краї боротьби з інфекцією”. Хм, не лікарі, а судді? Оце так відкриття”, – йдеться у повідомленні Центру протидії корупції.

Нагадаємо, столичний суддя безкоштовно отримав земельну ділянку вартістю півтора мільйона. Новомосковськи судді теж далеко не відстали від свого колеги та те соби набрали дорогої землі.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *