Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

СПОРТСМЕНУ З НОВОМОСКОВСЬКА ТА ЙОГО ТРЕНЕРУ ПРИЗНАЧИЛИ ПРЕЗИДЕНТСЬКІ СТИПЕНДІЇ

СПОРТСМЕНУ З НОВОМОСКОВСЬКА ТА ЙОГО ТРЕНЕРУ ПРИЗНАЧИЛИ ПРЕЗИДЕНТСЬКІ СТИПЕНДІЇ

16 апреля 2020 0 Comments

Згідно указу Президента України №138/2020  «Про призначення стипендій Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів» більше 20 спортсменам та тренерам Дніпропетровщини було призначено грошове заохочення за видатні досягнення.

До числа найкращих потрапили і наші земляки: вихованець відділення з веслування на байдарках і каное Новомосковської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи – Майстер спорту міжнародного класу, бронзовий призер чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування на байдарках і каное Даниленко Дмитро Ігорович, якому призначили стипендію у розмірі 4 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. А також тренер бронзового призера чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування на байдарках і каное Даниленка Д.І. – Джига Володимир Васильович, якому призначили грошову нагороду у розмірі 1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Загалом президентські стипендії призначили 250 українським спортсменам та тренерам. Залежно від своїх досягнень вони щомісячно отримуватимуть від 4 до 27 тис гривень.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *