Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ДО РІЧНИЦІ ВИБОРІВ

ДО РІЧНИЦІ ВИБОРІВ

22 апреля 2020 0 Comments

Раптом я зрозумів, за яким критерієм варто формувати революційну команду, здатну підхопити владу і зупинити хаос в країні вже цього року, коли глобальний буревій знесе ЗЕ-владу. Це ті, хто не обирав рік тому “патріотичне зло” і не був настільки наївним, аби вірити, що наївність врятує Україну.

Будь-якій людині, яка не страждає на амнезію, було зрозуміло, що Порошенко, який процвітав за всіх українських президентів (окрім, мабуть, Кравчука), – це про що завгодно, окрім радикальних змін. Бо йому особисто вдалося злетіти з грязі в князі саме за системи тотальної політичної корупції, продажних судів та багатовекторної зовнішньої політики. Наївно було очікувати, що людина, яка стала мільярдером в певній системі координат, почне її радикально ламати…

Не менш наївно було робити ставку на творця віртуальної реальності, який чудово паратизував на всіх ґанджах української політики, потворні виразки якої були живільним середовищем для “творчості” 95 кварталу.

Завершення революції гідності та перемога у війні за незалежність потребували максимальної мобілізації суспільства, справжності лідерів та жертовності перших і других. На жаль, рік тому ряжений партіот змагався за президентське крісло з щирим космополітом. В жодного з них не було ані особистої жертовності, ані заклику до мобілізації, ані справжньої любові до України. Тому я досі певний, що Camino de Santiago, який я втретє пройшов у квітні 2019-го, був кращим з усіх можливих виборів рік тому.

З тими, кому рік тому вистачило смілисвості, віри та радикалізму, не обирати між консервацією минулого у жовто-блакитному рефрежираторі і внутрішньою порожнечою, що маскувалась під майбутнє, нам нині по дорозі. Як і з тими, хто за рік зрозумів, що рік тому ми опинились перед вибором без вибору.

Час справжніх революціонерів надходить. І не тому, що революція краща за еволюцію. А тому, що всі “еволюціонери” довели країну до стану, коли їй більше не допоможуть жодні пігулки псевдореформ – тільки операційна, тільки радикальні заходи, тільки відродження України через смерть потворної форми державності, агонія якої відбувається на наших очах.

Gennadiy Druzenko

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *