Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Новомосковські працівники ринку мітингували під стінами мерії

Новомосковські працівники ринку мітингували під стінами мерії

27 апреля 2020 0 Comments

24.04.2020 року торговці з центрального ринку прийшли мітингувати до мерії міста. Мета мітингувальників була змусити міську владу відновити роботу центрального ринку та дати працювати представникам торгівлі.

До несанкціонованого мітингу вийшов мер міста В.І. Літвіщенко, який вислухав мітингувальників, поспілкувався з ними та розповів про те, що закриття ринків в місті – це не його забаганки, а вимога Кабінету міністрів України.

ВІДЕО:

На жаль, деяких незадоволених торгівців відповідь мера міста не влаштувала й вони пропонували присутнім почати торгувати без дозволу, попри карантин та загрозу зараження оточуючих коронавірусом.

Невдоволені відповіддю мера наводили приклади та запитували, чому наприклад в місті працюють торгівельні маркети, такі як АТБ, ВАРУС та інші, а їм, пересічним торговцям, не дають працювати. 

Розуміючи людей і те, що фінансові запаси вже доходять кінця, а роботи немає, мер міста запропонував мітингувальникам звернутися з листом до Президента та Кабінету міністрів України. 

Мітинг закінчився на загостреній ноті, мітингувальники не слухаючи та не дотримуючись мер безпеки, вирішили, якщо ринок не відкриють, вони силою знімуть замки, зайдуть на ринок і будуть працювати.

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *