Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ПОХОВАННЯ ВІД “ПЕТРА ВЕЛИКОГО” або ЯК ЗАРОБИТИ НА ЧУЖІЙ БІДІ

ПОХОВАННЯ ВІД “ПЕТРА ВЕЛИКОГО” або ЯК ЗАРОБИТИ НА ЧУЖІЙ БІДІ

27 апреля 2020 0 Comments

Перший бій з київською “катафалковою мафією” ми програли. Хоча і нанесли противнику неабиякий фінансові втрати. Ціна на перевезення небіжчика, що помер від COVID-19, з моргу лікарні до київського краматорію після нашого втручання впала з 23 до 8 тис. Майже в три рази. Родина вирішила не конфліктувати і погодилась…

Але по ходу сплила проста і гидотна у своїй потворності історія заробляння на людській біді. В Києві створена штучна монополія на ритуальні послуги тих, кого вбив коронавірус. В київському крематорії приймають померлих від COVID тільки з катафалків компанії “Петро Великий”. Навіть за наявності усіх потрібних документів іншим транспортом в останню путь на Байковому не приймуть. Переконався особисто, не полінувавшись зїздити на Байкову, 16. Жодних нормативно-правових документів не надають – лише ставлять перед фактом.

Символічно для столиці України. В останню путь тільки за дозволом і на транспорті “Петра Великого” 😞. Жодні аргументи, що засоби інивідуального захисту в ПДМШ, одні з найкращих в Україні, на кілька порядків надійніші за катафалкового монополіста, не подіяли. Або з “Петром Великим” або ніяк.

Вже коли цей допис був оприлюднений, мусив закрити його на кілька годин, бо «Пьотр Великий» фактично взяв у заручники рідних небіжчика, відмовляючись перевозити тіло, якщо не приберемо пост.

Покидьки-мародери! Цілком в дусі назви компанії. От що написала про цих некрофилів Катерина Амосова: «3 роки тому мала епохальну війну з цим монополістом, який за домогою МОЗ перед 2014 р орендував кімнати у всіх лікарнях Києва (!)поруч з прозектурами і моргами для продажу трун і вінків і укладення договорів на поховання. Прозектура Олекс лікарні-в учбовому корпусі НМУ на Мєчнікова,5, там і навчальні кімнати двох кафедр. Щоб Ви розуміли обсяг доходів, в Олекс лікарні щорічно помирають під 400 людей, і холодильник на декілька «зайвих» місць. Платня за оренду-1800 грн на місяць. Фонд держмайна був в темі, звісно, і пролонгував їм договір без дозволу університету. Ми(НМУ) пройшли три інстанції судів з фондом майна, включно з верховним, і всі виграли! власниця Петра найняла «активістів» і проплатила одну з чорних піар-кампаній. Навіть до Квіташвілі з активістами ходили скаржитися на мене, телесюжети і статті замовляли. Але цю війну ми виграли, і вінки з токами перестали продаватися в стінах університету з 175 річною історією….». Дякую пані Катерині за принциповість!

Ну що, журналісти, допомжемо киянам позбутися монополії російського деспота? Хто готовий провести журналістське розслідування незаконної штучної монополії на ритуальні послуги померлих від COVID?

Gennadiy Druzenko

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *