Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Пожежники обурені – гасили Чорнобиль рядові, а нагородили генералів?

Пожежники обурені – гасили Чорнобиль рядові, а нагородили генералів?

28 апреля 2020 0 Comments

По яким критеріям вибирали до нагороди, самих відважних, чи самих “зручних”?

На Facebook в групі Бойкот пожежних України розгорілася жвава дискусія після візиту перших осіб України в Київську область

Прес-служба Президента України повідомила, що в неділю 26 квітня Володимир Зеленський під час робочої поїздки в Київську область зустрівся з працівниками ДСНС України, які брали участь у гасінні масштабної лісової пожежі в Чорнобильській зоні відчуження, і вручив 22 рятувальникам державні нагороди.

“Ми вам вдячні за вашу велику роботу. Зараз на висоті, з вертольота, ми побачили справжній результат вашої праці. Ви для нас – герої”, – зазначив Володимир Зеленський, звертаючись до рятувальників.

Але в мережі Facebook в групі “Бойкот пожежних України” рядові рятувальники вимагають оприлюднити список всіх нагороджених Володимиром Зеленським. Крім того, учасники групи зазначають, що серед нагороджених опинилися Начальник ГУ ДСНС Києва генерал Андрій Ватолін, який, за словами учасників групи, виявився кумом голови ДСНС Чечоткіна. Крім того, нагородили і заступника по службі ГУ Київської області полковника Майстренко.

“Хотілося б побачити прізвища цих героїв… цілих 22 героя! А чого не 23? Чого не 223, а не 1223? За якими критеріями обирали до нагороди – найвідважніших або ж “зручних”? А Чечоткін отримав медальку? Краще б організували нормальне забезпечення по роботі, грошей всім хто там працював/працює дали б і волонтерів відзначили і подякували за допомогу… Команда так-собі піарників – так бачу. Апдейт: Список тих, хто отримав нагороду за рішучі дії Начальник ГУ ДСНС р. Києва – генерал пан Андрій Ватолін (кум голови ДСНС Чечоткіна), заст. по службі ГУ Київської області полковник Майстренко “, – пишуть у групі “Бойкот пожежних України”.

В коментарях багато хто відзначає, що, можливо, нагородили кілька хлопців, які дійсно проявили героїзм і гасили небезпечні пожежі, а інші нагороди, мовляв, дісталися керівникам.

В коментарях відзначили й інші недоліки в організації операції.

Джерело: https://znaj.ua/politics/307858

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *