Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

НОВОМОСКОВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ ЗАСОБІВ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ ЛІКАРІВ

НОВОМОСКОВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ ЗАСОБІВ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ ЛІКАРІВ

4 мая 2020 0 Comments

Новомосковська міська лікарня, яка областною владою визначена як одна з 19 госпітальних баз регіону для лікування пацієнтів з коронавірусом COVID-19 отримала партію гуманітарної допомоги від компанії ПАО «Інтерпайп», Благодійного фонду «Відродження регіону» та ТОВ «Південтрансбудкомплект».

30 квітня поточного року в лікарню доставили для лікарів засоби індивідуального захисту (біозахисні костюми, ізоляційні халати, респіратори, медичні маски), а також бактерицидні рециркулятори та випромінювачі, новий електрокардіограф, безконтактні термометри, інгалятори, контейнери для гострих предметів.

Перевірити якість переданих матеріалів індивідуального захисту та оглянути опорну лікарню завітав скандально відомий губернатор Дніпропетровськоі області Олександр Бондаренко.

«Ми вдячні бізнес-партнерам за вкрай необхідну для наших медиків допомогу. Разом повинні подолати епідемію і її наслідки, а головне – зберегти життя і здоров’я жителів. В першу чергу – захистити тих, хто знаходиться в епіцентрі боротьби з COVID-19 », – зазначив голова Дніпропетровської ОДА  Бондаренко.

Нагадаємо читачам, що Новомосковська центральна міська лікарня приймає жителів Новомосковського та Магдалинівського районів. Захистити медперсонал і самих пацієнтів допоможуть передані як благодійна допомога матеріали. Загалом до лікарні доставили по 1,2 тис. костюмів біозахисту та ізоляційних халатів, по 2 тис. респіраторів 3 класу захисту і медичних масок.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *