Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

СЬОГОДНІ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

СЬОГОДНІ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

8 мая 2020 0 Comments

8 – 9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 75 років відділяють нас від дати, коли наші діди та прадіди разом з усім світом раділи перемозі. Ці роковини викликають почуття радості, гордості за наш народ та гіркий сум водночас, вони уособлюють героїзм, силу духу, важку працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих життів, нездійсненних мрій.

День пам’яті та примирення встановлений Указом президента України від 24 березня 2015 року, а також Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років», який набрав чинності 21 травня 2015 року. Символом Дня пам’яті з 2014 року вважається червоний мак і гасло «1939-1945. Ніколи знову». Червоний мак, який символізує кривавий слід від кулі, вважається міжнародним символом пам’яті жертв усіх військових і цивільних збройних конфліктів.

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Усі ми у невичерпному боргу перед тими, хто віддав у тій страшній війні свої життя, чия юність та молодість були перервані та покладені на вівтар перемоги. Ми пам’ятаємо жахи військового лихоліття з розповідей наших дідів, а сьогодні особливо цінуємо та розуміємо ціну мирного життя.

Висловлюємо безмежну вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував перемогу в тилу. Низький уклін вам за це!

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *