Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ДОЛУЧАЙСЯ ДО НАЦКОРПУСУ! Ч.2

ДОЛУЧАЙСЯ ДО НАЦКОРПУСУ! Ч.2

13 мая 2020 0 Comments

Відомий український блогер провів незалежне журналіське розслідування стосовно скандально відомої організації з нациським уклоном «НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС» під керування влади президента Володимира Зеленського.

У своєму незалежному розслідуванні журналіст Анатолій Шарій розповів та навів факти і докази, про те, як керівники «Національного корпусу» міста Дніпро до своїх кримінальних акцій залучають неповнолітніх дітей із неблагополучних родин.

Перше розслідування:

Друге розслідування:

Як з’ясувалось в Новомосковську теж існує та працює «Національний корпус», яким керує скандально відомий місцевий націоналіст Руслан Сергійчук, який теж, на нашу думку, проводить вербування неповнолітніх до «нацкорпусу» з метою подальшого використання дітей у своїх сумнівних та проплачених акціях, які часто проводяться під нацистські зігування як це вдбуваєтся у других містах нашої держави.

 

Шановні мешканці міста Новомосковська та Новомосковського району, будьте уважні та пильнуйте за своїми дітьми, яких можуть завербувати та використовувати в кримінальних акціях представники «національного корпуса».

Пам’ятайте, що керівники «національного корпусe»  за сумнівні акції відповідати не будуть, іх влада відмаже, а  вони підставлять ваших дітей, які потім буду мати проблеми з законом! 

Джерело

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *