Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Анатолій Гайворонський: Хочу висловитися відносно «реформованої» прокуратури.

Анатолій Гайворонський: Хочу висловитися відносно «реформованої» прокуратури.

18 мая 2020 0 Comments

Хочу висловитися відносно «реформованої» прокуратури.Реформа прокуратури відбулася за принципом зміни керівників тобто зміни «карманів» , а не по суті . Їх не цікавить корупція при владі , розкрадання бюджетних коштів, кримінальні злочини, тому що , їм на це немає часу. Прокуратура занімаєтся проблемами земельними і вишукує хто із фермерів помер , щоб потім підождати коли нащадки засіють цю землю , відкрити кримінальну справу і зібрати врожай .

Потім збанкрутіле Фермеське господарство віджати і віддати своїм родичам. Два роки тому дякуючи асоціації фермерів тільки по Дніпропетровській обл. Було закрито більше 100 кримінальних справ відносно ф/г де померли засновники і їхні діти продовжували працювати на цій землі. В усьому світі продовження батьківської справи вітається , крім України.В Україні прокурори вбачають в цьому злочин .

Це питання піднімалось на рівні КМУ і 2 роки прокурори не чіпали ф/г.Але в цьому році реформована прокуратура рішила знову погріти руки на фермерах.Так по Дніпропетровській обл .

Пішли листи на голів ОТГ та с/р , щоб ті підказали хто із засновників помер , щоб віджати ф/г.Хочу попередити: не іспитуйте наше терпіння, воно не безкінечне, занімайтеся злочинцями які вбивають і грабують фермерів і др. громадян України!Допоможіть Президенту навести лад в Державі!

Голова Асоціації фермерів та землевласників Дніпропетровської області Анатолий Гайворонский

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *