Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Земельні рейдери у Новомосковському районі!!!

Земельні рейдери у Новомосковському районі!!!

19 мая 2020 0 Comments

25 квітня 2020 р. в с. Левенцівка невідомі особи найняли місцевих жителів (Богдан М. та Олександр С.) для роздискування території пасовища, загальною площею приблизно 18.0 га.
Вказана територія десятиліттями використовувалась як громадське пасовище, вона не попала під паювання земель колишнього КСП “Ленінець”. 

Зранку в суботу, за попередньою домовленістю із раніше невідомим чоловіком на ім’я Ілля, приступили до знищення пасовища.
На підтвердження законності права власності Ілля продемонстрував якісь “документи” та фотографію кадастрової карти (із інтернету).
Без погодження своїх дій із старостою села Напханьком Віталієм Павловичем вони приступили до роботи, та встигли обробити близько 2 га.
Небайдужі місцеві жителі повідомили старості, що чиниться злочин.
На місце події негайно прибули староста села Напханько В. П. та депутат Перещепинської міської ради Мельник Л.Й.


Терміново була викликана поліція.
Хлопці, що здійснювали дискування землі, почали виправдовуватися, що діяли за домовленістю із особою, що ніби має документи на землю.
Новими “власниками” левенчанського пасовища стали жителі міста Дніпра: Козин Людмила Іванівна (6,0360 га), Козин Анатолій Вікторович (6,0368 га), що проживають за адресою: вул. Дніпропетровськ, вул. Артюшенко, 8, та Величко Лариса Вікторівна (6,0360 га), що проживає: Полтавська область, с. Хитці, вул. Центральна, 46.
Державні акти на право приватної власності на землю видані в 2002 – 2004 роках (!!!).
Приїхавши на місце представники нових “власників” не змогли пред’явити оригінали державних актів, лише копії поганої якості.


Староста села Напханько В. П. та депутат Мельник Л. Й. заборонили проводити будь-які роботи до вирішення справи по суті правоохоронними органами та з’ясування всіх обставин справи.
Додатково представники місцевої влади запевнили, що ними будуть вжиті всі заходи для відновлення законності.
“Документи”, подані новими “власниками”, мають суттєві ознаки підробки, вони в дійсності не могли бути видані Новомосковською районною державною адміністрацією 16-18 років тому назад, а оформлені і заведені в кадастрову карту лише в січні-лютому поточного 2020 року.
Закликаємо всіх небайдужих левенчан згуртуватися, об’єднатися та протистояти нахабному захопленню своєї землі.
Перемога буде за народом!!!

Левенцівка

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *