Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

В рамках міської цільової програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Новомосковську на 2019-2022 роки» реалізовано 2 проєкти

В рамках міської цільової програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Новомосковську на 2019-2022 роки» реалізовано 2 проєкти

22 мая 2020 0 Comments

В рамках міської цільової програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Новомосковську на 2019-2022 роки» управлінням освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради у травні 2020 року реалізовано 2 проєкти:

  1. «Сучасна лаундж — зона у фойєшколи»(Заклад загальноїсередньоїосвіти №15):

вул. Паланочна (Комсомольська), 33, Новомосковськ,

автор проєкту – Дудка АлінаВолодимирівна,

вартість – 93 444 грн.

             Облаштування лаундж – зони у фойє закладу освіти осучаснило внутрішній простір будівлі школи. Це місце, де на перервах регулярно збираються учні закладу для проведення активних перерв та фізкульт-хвилинок, де батьки очікують на дітей після занять. Заклад загальної середньої освіти № 15 є інклюзивним – тут навчаються понад 20 дітей з особливими освітніми потребами, а, отже, подібний куточок буде корисним і для психологічного розвантаження здобувачів освіти.

2. Спортивний майданчик на ЗЗСО№ 16 (середнязагальноосвітня школа №16 І-ІІ ступенів)
вул. Сільвестрова, 1, Новомосковськ,

автор проєкту –  Нортенко Євгенія Володимирівна,

вартість – 88 595 грн.

Облаштування спортивного майданчика на території ЗЗСО №16  – актуальний та необхідний для закладу проект, його реалізація стане важливим чинником для проведення занять фізичною культурою у закладі та буде сприяти популяризації спорту й фізичному розвитку молоді мікрорайону, оскільки сучасні спортивні майданчики на цій території відсутні.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *