Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ГРА ПРЕСТОЛІВ  (НОВОМОСКОВСЬКИЙ ВАРІАНТ)

ГРА ПРЕСТОЛІВ (НОВОМОСКОВСЬКИЙ ВАРІАНТ)

10 июня 2020 0 Comments

У кожного серіалу є головні герої. З ними все наче зрозуміло. Вони завжди перші, їм приділяється більше уваги і часу. Та є ще герої другого плану. Вони також відіграють вагому роль у серіалі, мають багато сцен та діалогів, можна сказати, що доповнюють його, проте першими ніколи не бувають.
 
Сьогоднішню серію я хочу присвятити Сергію Рєзніку. Хай там як, та у битві за “трон” він також займає своє місце.
8 СЕЗОН 1 СЕРІЯ
Офіційно:
Народився 18 серпня 1974 р. місті Новомосковськ.
Закінчив СШ № 11 в 1991 р.
Освіта вища юридична та економічна освіта. Кандидат юридичних наук.
З 1994 року працював на керівних посадах на підприємствах і в організаціях міста Новомосковська.
Одружений, має двох дітей.
Громадська діяльність:
2002 – 2010 р. – депутат Новомосковської міської ради (“Партія зелених”).
2010 – 2015 р. – депутат Дніпропетровської обласної ради (член Політичної партії “Сильна Україна” потім “Партія регіонів”).
2015 р. – кандидат на посаду міського голови міста Новомосковська, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”).
Із загальновідомого:
– лідер ГО «Наш Новомосковськ»
– колишній радник Голови Дніпропетровської обласної ради Пригунова Гліба Олександровича
– член ради Дніпропетровської обласної організації “Союз юристів України”.
Подяки та нагороди за громадську діяльність:
2014 р. – подяка за активну участь у житті і діяльності ветеранського руху міста Новомосковська.
квітень 2015 р. – Лауреат суспільно-рейтингового конкурсу «Людина року Придніпров’я» за роботу щодо соціального захисту новомосковців.
2015 р. – подяка від «Регіонального благодійного фонду допомоги біженцям з південно-східних регіонів, сім’ям і дітям загиблих військовослужбовців та осіб прирівняних до них» за гуманітарну та матеріальну допомогу – вимушеним переселенцям з Донецької та Луганської областей.
2015 р. – подяка за вагомий внесок у розвиток національної культури і творчості шляхом підтримки талановитої молоді та підростаючого покоління.
Травень 2015 р. – Подяка за активну участь у Фестивалі самодіяльної творчості ветеранів 2014г.-2015г.
Травень 2016р. – Почесний меценат талановитих, обдарованих і творчих дітей гімназії №3 Новомосковської міської ради
Вересень 2016 р. – Подяка за вагомий внесок в роботу проекту «Територія милосердя» за програмою «Місце зустрічі: Діалог» в Україні Німецького Федерального Фонду EVZ
Вересень 2016р. – Подяка за активну громадянську позицію, доброзичливість, небайдужість до людей похилого віку, які постраждали від фашизму в роки Другої світової війни, та з нагоди 25-ї річниці створення Української спілки в’язнів-жертв фашизму.
Засновник чи співзасновник: громадська організація “НОВОМОСКОВСЬКА АГЕНЦІЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ”, ТОВ “ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ “НОВОМОСКОВСЬКА ХВИЛЯ”(припинено), громадська організація “ЗЕЛЕНЕ МІСТО”,громадська організація “НОВОМОСКОВСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ”
Керівник чи підписант: ТОВ “НОВА ДРУКАРСЬКА СПРАВА” (у стані припинення)
Неофіційно:
На місцевих виборах 2015 року Сергій Олександрович посів почесне третє місце, за нього проголосувало 4803 людей, тобто більше 20% виборців. Для порівняння, за обраного міським головою Віктора Літвіщенка проголосувало 5390 людей. Різниця складає лише 587 виборців.
Свого часу Сергій Олександрович мав гарні відносини з міським головою Віктором Літвіщенко. Завдяки цьому їм обом вдалося втілити у життя не один проєкт, а от чи отримало місто користь від такої дружби вирішувати виключно вам.
Говорячи про трудову діяльність Сергія Олександровича не можна не згадати, що у 2016 році він очолив Департамент стратегічного розвитку та інвестицій Дніпропетровської міської ради. Результат діяльності – судова тяганина та розгляд кримінальної справи, пов’язаної з розтратою 21 млн бюджетних гривень на ремонті фасадів будівель, розташованих на головному проспекті міста.
Останнім часом публікації у соціальній мережі Facebook Сергія Олександровича все частіше критикують дії виконавчої влади та її очільника. Та от критику у власний бік не всім вдається сприймати, про це говорять численні судові позови (мій там також є).
Діяльності Сергія Олександровича і команди ГО “Наш Новомосковськ” потрібно віддати гідне. Як би там не було, яка партія не стояла при владі, у які партійні кольори не забарвлені самі члени команди, яка б не була пора року чи навіть погода – вони працюють: організовують різного роду свята для діточок і дорослих, чи не єдині у місті, хто допомагає головам ОСББ, підтримують вимушено переміщених осіб, ветеранів, художні колективи. Особливо активним для них був період карантину!
Якщо у вас виникли питання до Сергія Резніка, можете задати їх вже зараз. Ось посилання на його сторінку
P.S. Як ви вважаєте, на якого героя серіалу “Гра престолів” схожий Сергій Рєзнік?
P. P. S. Якщо Вам відомі цікаві факти про життя і громадську діяльність інших потенційних кандидатів на посаду Новомосковського міського голови, пишіть у месенджер. Анонімність гарантуємо.

Спецкорр “Полезной газеты” Ксения Белоус-Дзегарницкая

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *