Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У ТОВ «СК «Стройінвест» Дениса Остроського СБУ проводить обшуки

У ТОВ «СК «Стройінвест» Дениса Остроського СБУ проводить обшуки

13 Червня 2020 0 Comments

У скандального будівельника Дениса Островського, який проводив реконструкцію площі Героїв в Новомосковську та зараз реконструює міський стадіон, СБУ проводить масові обшуки.

Як стало відомо нашим журналістам, в рамках провадження, розпочатого за фактом заволодіння бюджетними коштами, виділеними на реконструкцію спорткомплексу у місті Дніпрі, проведено обшуки у департаменті міськради та двох приватних підприємствах

Про це повідомила прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

«За даними слідства, у лютому 2018 року між комунальним підприємством міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду на реконструкцію спортивного комплексу та будівель (стадіон, розташований по вул. Універсальній у місті Дніпрі).

Згідно умов вказаного договору, товариство зобов’язувалось завершити роботи до грудня 2018 року, проте до теперішнього часу так і не виконало їх у повному обсязі. Незважаючи на це, акти виконаних робіт були підписані, а товариству сплачено бюджетні кошти у сумі понад 148 млн грн», – йдеться в повідомленні.

В ProZorro опубліковано, що договір вартістю 148.895.081,23 за підсумками тендеру «Реконструкція спортивного комплексу та будівель за адресою вул. Універсальна, 18А у м. Дніпрі» був підписаний між ТОВ «СК «Стройінвест» Дениса Островського (код 39086059) та КП «Спорт-Інвест» (код 37986975) Дніпровської міської ради.

«Крім цього, у вересні 2019 року Департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради укладено договір підряду з тим самим товариством з обмеженою відповідальністю для продовження реконструкції комплексу вже за майже 282 млн грн державних коштів зі строком дії договору до грудня поточного року», – пише прокуратура.

В ProZorro опублікований і договір вартістю 281.997.495,00 від 11.09.2019р. за підсумками тендеру «Реконструкція спортивного комплексу та будівель за адресою вул. Універсальна, 18 А у м. Дніпрі» між скандальною фірмою ТОВ «СК «Стройінвест» та вказаним департаментом (код 40506232).

На фото Денис Островський с нардепом від БПП Вадимом Нестеренко

12 червня 2020 року прокуратурою Дніпропетровської області спільно зі співробітниками Управління СБУ в області проведено ряд обшуків в таємних офісах товариства з обмеженою відповідальністю, комунального підприємства та департаменту Дніпровської міської ради, за місцем мешкання директорів та бухгалтерів вказаних підприємств, а також засновника підрядної організації Дениса Островського ТОВ «СК «Стройінвест» .

 

Фото – облпрокуратури

 

Правоохоронцями було вилучено документи, які підтверджують злочинну діяльність ТОВ «СК «Стройінвест» Островського.

Кримінальне провадження розпочато за ч. 3, 4 ст.191 КК України. Триває досудове розслідування триває.

Нам цікаво, як проходить реконструкція міського стадіону у Новомосковську та котролує влада роботу Дениса Островского та його компанії ТОВ «СК «Стройінвест»?

Ми вже з вами бачили яку та за яки кошти Денис Островьски проводив реконструкцію площі Героїва яка фактично небезпечна для мешканців Новомосковська.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Залишити відповідь

Your email address will not be published / Required fields are marked *