Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Ми довго не знали, як торкнутися такої делікатної теми.. і чи взагалі варто її торкатися…

Ми довго не знали, як торкнутися такої делікатної теми.. і чи взагалі варто її торкатися…

10 июня 2020 0 Comments

Насилля в сім’ях.

Думка нашого суспільства що, то справа особиста, самі повинні розібратися. І насправді, ніхто не має права втручатися поки не попросять про допомогу.
Але ж ми часто спілкуємось з різними родинами, бачимо неозброєним оком – біда. Діти, жінки найчастіше потерпають від домашньої агресії. Чоловіки також можуть бути жертвами психологічного насилля у сім’ї. Багато років терплять тортури але не бачать виходу, який нам з вами здається таким очевидним. Але мовчать. Бо соромно, бо не заведено…

Кісельова Надія запропонувала, як дипломований психолог, надавати допомогу жінкам, що зіштовхуються з насиллям у родинах – влаштовувати консультації хоча б раз на тиждень, надавати підтримку та поповнювати внутрішній ресурс.

– Я можу хоча би вислухати таких жінок, зробити віддушину для них, застосувати техніки на кшталт арт-терапії чи асоціативних карток. Цим жінкам потрібна увага, поштовх, що допоможе знайти сили Знаєте що таке «вивчений синдром беззахисності»? Проводився експеримент, коли собаку закривали у клітці та били током, а вона не могла вийти. Отже згодом від постійного болю жива істота втрачала здатність до супротиву, залишалась на місці, навіть коли двері клітки відчиняли. Уявіть собі, що у такому жаху живуть жінки, що потерпають від насилля вдома. В них немає вже сил піти… – розповіла нам Надія.

То ж ми вирішили спробувати – протягти руку допомоги тим, хто не може знайти вихід із глухого кута мовчання, ховає синці та терпить приниження, бо нема до кого звернутися по допомогу.

Надія готова надати безкоштовну психологічну консультацію жінкам, що потерпають від домашнього насильства.

– Найскладніше – зробити перший крок, – говорить Надія, – звичайно, консультація не вирішить проблеми одразу, але дасть можливість почати шлях до звільнення.

Тож 13 червня, цієї суботи, ми влаштовуємо перші консультації. Де саме – не розголошуємо з етичних міркувань. Записатися на консультацію можна за телефоном 068 858 23 01.
Під час запису буде повідомлено і місце зустрічі. Анонімність гарантуємо.

Поділіться цією інформацією, бо, нажаль, ми можемо навіть не здогадуватися, що серед наших знайомих є ті, кому вкрай необхідна така допомога.
Всім добра!

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *