Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У НОВОМОСКОВСЬКУ СТАРТУВАВ ПІСЛЯКАРАНТИННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ПРИЗОВ

У НОВОМОСКОВСЬКУ СТАРТУВАВ ПІСЛЯКАРАНТИННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ПРИЗОВ

15 июня 2020 0 Comments

15 червня нарешті розпочався призов на строкову службу в армії. Зі збірного пункту Новомосковського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (така зараз назва військкоматів) сьогодні відправили перших 25 призовників – 13 з міста і 12 з району. Усі підуть у начальні частини, а вже потім – у війська.

Цьогорічний призов було відтерміновано у зв’язку з пандемією з квітня-червня на травень-липень 2020 року. Призов триватиме лише 1,5 місяці, а не три, як це було раніше. Осінній призов – по плану, якщо плани не скоригує друга хвиля коронавірусу.

Призовників забезпечили засобами індивідуального захисту (маски, рукавички та дезінфектор) з розрахунку на три доби – ця задача покладена Кабміном на райдержадміністрацію та міськраду. Так само як і задача з організації проведення їх тестування на COVID-19.

Військовий комісар підполковник Анатолій Бакун вручив кожному призовнику обгортки до військових квитків та запевнив, що військовослужбовців строкової служби до виконання завдань в зоні бойових дій залучати заборонено.

Термін проходження строкової військової служби для тих, у кого немає вищої освіти, — 18 місяців, а тi, хто має диплом про повну вищу освіту – диплом магістра або спеціаліста, служитимуть дванадцять місяців.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *