Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

УРЯД УКРАЇНИ ПРОДОВЖИВ КАРАНТИН ДО 31 ЛИПНЯ

УРЯД УКРАЇНИ ПРОДОВЖИВ КАРАНТИН ДО 31 ЛИПНЯ

18 июня 2020 0 Comments

Кабінет міністрів України продовжить дію адаптивного карантину до 31 липня 2020 року.

Джерело: прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 17 червня

Деталі: Рішення проголосували одностайно, МОЗ та Мінекономіки ще маю ть один день на доопрацювання рішення.

Пряма мова: “Враховуючи зростання кількості коронахворих ми продовжим дію адаптивного карантину до 31 липня цього року. Також сьогодні ми розглянемо запропонований Міністерством охорони здоров’я оновлений підхід до адаптивного карантину, який передбачає можливість посилення карантину в окремих регіонах, якщо цього вимагатиме ситуація”.

Деталі: Шмигаль наголосив, що за останній тиждень на коронавірус захворіло 4853 людини. Це найбільше число за весь час пандемії в Україні. За словами прем’єра, уряд розуміє, що українці втомились від карантинних обмежень, але коронавірусна загроза нікуди не поділася.

Шмигаль підкреслив, що масковий режим, соціальна дистанція, дезинфекція, це прості речі, які дозволять вберегти своє життя та захистити інших до моменту, поки не буде винайдено хоча б ефективний протокол лікування COVID-19.

На засіданні уряд планує також змінити графік початку роботи в окремих сферах і галузях: щоб розтягнути в часі “години пік”, коли люди заповнюють громадський транспорт. Шмигаль закликав міських голів випустити на лінії максимальну кількість громадського транспорту.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *