Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

НАВІЩО ВОДОКАНАЛИ ПЕРЕДАЮТЬ У КЕРУВАННЯ ОБЛАСТІ

НАВІЩО ВОДОКАНАЛИ ПЕРЕДАЮТЬ У КЕРУВАННЯ ОБЛАСТІ

3 июля 2020 0 Comments

На даний момент в керуванні обласної ради знаходяться «Аульський водовід» та водоканали міст Кам’янського, Солоного, вже прийняті рішення по Синельниковому, Тернівці і Першотравенську. У зв’язку з катастрофічною ситуацією на павлоградському водоканалі (про неї та про забруднення р.Самари ми інформували наших читачів у попередньому номері газети) обласна рада закликала депутатів Павлоградської міськ­ради теж прийняти рішення і передати водоканал у керування області. Про це повідомила прес-служба обласної ради.


Головна причина передачі водоканалів – бюджети міст не в змозі підтримувати їх діяльність та забезпечувати людей якісною питною водою. Водоканали накопичували борги і неодноразово наражали на ризик залишити своїх мешканців без води.

Після передачі їх у керування облради змінюють керівництво підприємств, за рахунок обласного бюджету усувають водотечі, активно виявляються незаконні врізки води з суворим покаранням порушників, запроваджується цивілізований спосіб розрахунків з населенням тощо. В результаті економія витрат, для прикладу, за 1 квартал 2020 року лише по «Аульському водоводу» склала 13,5 млн грн.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *