Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У Дніпрі, Новомосковську та Кривому Розі реконструюють стадіони в рамках програми «Велике будівництво»

У Дніпрі, Новомосковську та Кривому Розі реконструюють стадіони в рамках програми «Велике будівництво»

14 июля 2020 0 Comments

Відбулася робоча зустріч голови Федерації футболу України з главою Дніпропетровської облради Святославом Олійником та керівником Дніпропетровської ОДА Олександром Бондаренко. На ній йшлося про розвиток спорту та спортивної інфраструктури регіону.

Учасники робочої наради відвідали стадіон «Олімпійські резерви» в Дніпрі, який після завершення реконструкції у 2017 році є одним з кращих спортивних багатофункціональних комплексів України. З великим футбольним полем, міні-футбольними майданчиками і затишними трибунами.

«Пишаюся тим, що свого часу вдалося зрушити з місця і довести до кінця масштабний проект реконструкції цього об’єкта, де можуть займатися тисячі дітей, юнаків та професійних спортсменів. А незабаром тут також завершиться будівництво Олімпійського дому. Дякую голові Дніпропетровської обласної ради Святославу Олійнику за те, що він взяв під особистий контроль закінчення робіт на цьому важливому спортивному об’єкті », – написав Андрій Павелко, президент УАФ і голова відділення НОК України в Дніпропетровській області, на своїй сторінці в Facebook.

Андрій Павелко із задоволенням відзначив чітку позицію керівництва області та розуміння важливості розвитку як футболу так і інших олімпійських видів спорту.

Також глава Федерації футболу розповів про відвідини стадіону – «Металург» в центрі Новомосковська, який зараз в процесі реконструкції. «На жаль, через пандемію, темп виконання робіт істотно знизився. Але сподіваюся, що і тут найближчим часом з’явиться сучасне футбольне поле, де зможуть тренуватися вихованці місцевих ДЮСШ і проводити матчі міський клуб «Металург», – зазначив корупціонер Андрій Павелко.

Свій стадіон «Металург» є і в Кривому Розі. На ньому багато років грав ФК «Кривбас», який має давню і славну історію, а недавно, з ініціативи президента України Володимира Зеленського, отримав шанс на відродження професійного статусу клубу. «Як і клуб, так і стадіон« Металург »зараз потребують серйозної підтримки. Ця тема і стала головним предметом обговорення на зустрічі з главою області та представниками Криворіжжя у Верховній Раді народними депутатами Юрієм Корявченков, Оленою Кріворучкіною і Володимиром Захарченко », – зазначив Андрій Павелко.

Андрій Павелко впевнений, що ця арену повинна бути багатофункціональною. І одночасно оновлений стадіон повинен відповідати нормам УЄФА, і мати можливість прийняти один з фіналів Кубка України і матч національної збірної.

«Комплексна реконструкція цієї арени та інших об’єктів почнеться найближчим часом, що стане таким довгоочікуваним ковтком свіжого повітря для футболу Крівогу Рогу, Новомосковська та спортсменів усієї Дніпропетровщини», – підкреслив Андрій Павелко.

Реконструкція стадіонів Дніпропетровської області – частина Національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом Володимиром Зеленським. Програма передбачає будівництво 100 нових шкіл, 100 дитячих садків, 100 стадіонів і 6500 кілометрів доріг в 2020 році.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *